Kolba ziarnowa to niezwykły pokarm, którego wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami Twojego ulubieńca. Jest doskonałym źródłem niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu witamin, mikro- i makroelementów. Kolba, dzięki stanowiącej jej trzon drewnianej listewce, pomaga ścierać przerosty siekaczy. Ponadto zwierzęta wyskubują ziarenka samodzielnie, podobnie jak ma to miejsce w naturalnym środowisku. ?Zdobywanie pożywienia? zmienia się we wspaniałą zabawę i przynosi radość.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: pszenica, mąka, orzechy 11%, biszkopty 5%, kukurydza, płatki owsiane, owies bezłuskowy, proso, słonecznik czarny, sorgo, kardi, słonecznik pasiak, proso czerwone, siemię lniane
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Bluza Damska Model K210 Navy - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model A161 Grey - awama
- rewelacyjna sukienka
- wykonana z przyjemnej melanżowej dzianiny
- prosty fason
- góra z kapturem
- sukienka doskonała na co dzień
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
Stringi Model Falka White - Róża
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Mysz Kwadratowa Chromowana 37 x 25 x 21 cm
Wyposażenie: taras, drabinka
Wymiary: 37x25x21 cm., odstęp prętów 6mm
Kolorystyka towaru jest losowa. Na zdjęciu klatka jest nie chromowana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G024 |
Żakiet Model S038 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 47 cm | 88 cm |
| M | 47 cm | 86 cm |
| S | 47 cm | 82 cm |
| XL | 47 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194717 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194717 |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla gryzoni granulat 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L |
TRIXIE Poidełko plastikowe dla gryzoni 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6053 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6053 |
Bluzka Model M482 Dark Pink - Figl
Skład: 65% poliester, 35% wiskoza
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4097 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4097 |
Sukienka Model M325 Red - Makadamia
Klasyczna sukienka damska.
- dopasowany krój
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- długość midi
- rękaw o długości 3/4
- talia podkreślona jest przez patki z guzikiem
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 90 cm | 78 cm | 74 cm |
| 38 | 90 cm | 94 cm | 82 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 98 cm | 86 cm | 82 cm |
| 42 | 90 cm | 102 cm | 90 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Tropical Koi&Goldfish Colour Sticks 11l(wiaderko)- Pływający pokarm wybarwiający dla ryb w stawkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carlotta Blu Cina M-327 Blue/Sky Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
ZAMSZOWE MUSZKIETERKI Z KOKARDĄ 168-157G CNB168-157G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
TOREBKA LISTONOSZKA CZARNA TB-W-117 CZARNY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalny Gaz Obezwładniający (chmura) Super Gigant, 400ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620044 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620044 |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - SHOW SHELTER - LAVENDER
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Pad/Kontroler Przewodowy (USB) do XBOX360 i PC + Wibracje itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415471 |


_biszkoptowo-orzechowa_gryzon.jpg)