Granulat witaminowy jest niezbędnym dodatkiem do podstawowego pożywienia Twojego zwierzątka. Uzupełnia niedobory witamin, mikroelementów i soli mineralnych, czyli tych składników, których często brakuje w codziennym pokarmie. Granulat wpływa dodatnio na ogólną kondycję gryzoni, ich zdrowie i samopoczucie. Powinien stać się stałą pozycją w jadłospisie Twojego ulubieńca.
Skład: śruta zbożowa, śruta poekstrakcyjna, susze roślinne, premiks mineralno-witaminowy Analiza: białko 17%, tłuszcze surowe 8%, wilgotność 9%, włókno surowe 11%, popiół 2%, wapń 1%, fosfor 0,64%, lizyna 0,70%, sód 0,18% Witaminy: A, D, E, K, B1, B2, B6, B12
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
TETRA Tetratec APS 150 - pompka napowietrzająca jednowyjściowa do akwarium o poj. 80-150l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143166 |
ZOLUX Obroża BUBBLE FISH 30cm/10mm kol.niebieski
Wymiary: 12x10x345
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510040bl |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510040bl |
Płaszcz ze stójka model PLA020 - Mattire
Polyester 77 %
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 85-88 cm | 79-82 cm | 59-62 cm |
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
Rajstopy Model Qualita code 107 Neutro - Gabriella
Wyjątkowo elastyczne rajstopy z innowacyjnego włókna Lycra Xtra Life o zwiększonej odporności na zaciągnięcia i \"lecące oczka\". Rajstopy są bardzo miękkie i aksamitne w dotyku, dzięki delikatnej zwartej strukturze. Doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając komfort noszenia.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Sandał CYTRUSOWE KLAPKI PT108-36OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
Silnik GRAUPNER COMPACT 260 8,4V
Długość wału: 12 mm
Długość korpusu: 26 mm
Średnica korpusu: 27,7 mm
Waga (z przewodami): 45 gLiczba zwojów : 34Sprawność : 84%Możliwość pracy na lewych i prawych obrotach
Obroty/Volt [1 min] (bez obciążenia): 9100 RPMObroty/Volt[1 min]: 1080 RPMPobór prądu : 4-7AZalecany regulator: 10A
Napięcie nominalne: 8,4V
Średnica wału: 3,17 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7707 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7707 |
Filtr oleju hydraulicznego John Deere RE210857, P165659
| Gwint | 1 3/4" - 12 UN |
| Ø zewnętrzna (mm) | 121 |
| Wysokość (mm) | 295,4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210857, P165659 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210857, P165659 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Sukienka Model A158 Black - awama
- elegancka sukienka
- rękaw do łokcia
- prosty krój
- wykonana z gładkiej dzianiny
- dół sukienki zdobią kontrafałdy
- zapinana z tyłu na kryty zamek
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Gemma Coral - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Claudia Black - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z długimi rękawami GR1264 Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
SZPILKI SUEDE EL1619N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Beatrix Cubano-Freeze M-337 Brown/Seledyn - M
Szybkoschnący, odporny na działanie słońca (nie blaknie)
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Idealnie przylega do ciała, modeluje biust, kryje brzuszek
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Usztywniane miseczki z push up-em
Doskonały na małe i średnie biusty
Fajna kolorystyka, srebrne zdobienia
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Płaszcz Damski Model PA 102 Grafit - Lanti
Polyester 85 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 98 cm | 94 cm | 92 cm |
| 38 | 104 cm | 102 cm | 98 cm | 96 cm |
| 40 | 105 cm | 106 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42 | 106 cm | 110 cm | 106 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
T638-003 Upper Blade Grip Set - Głowica Górna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-003 |
Sukienka Model SUK 123 Beige - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 94 cm | 116 cm | 72 cm |
| 38 | 104 cm | 98 cm | 120 cm | 76 cm |
| 40 | 105 cm | 102 cm | 124 cm | 80 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 128 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
8in1 Sensitive Shampoo - szampon do skóry wrażliwej 250ml
- łagodzący wyciąg z aloesu chroni i nadaje połysk i miękkość
- delikatna formuła o neutralnym pH stworzona specjalnie dla szczeniąt
- nie zawiera sztucznych barwników i aromatyzatorów
Opakowanie: 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101505 |
| EAN | 4048422101505 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101505 |
| EAN | 4048422101505 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model VB-179 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Royal Blue M-349 Navy - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |


_complete.jpg)