Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Mikro-Karta Pamięci/Zapisu Flash SD/HC 16GB + Adapter SD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415318 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415318 |
Sukienka Model E5 Light Grey/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 92 cm | 86 cm | 78 cm | 66 cm |
| 36 | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| 42 | 92 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| 44 | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| 46 | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Gorset Model Talia Plus Black - Mitex
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| XXXL | 113-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Koszulka z krótkim rękawkiem
- z boku ozdobne sznureczki do ściągania
NAIR
Skład: 91% Poliamid, 9% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | turkus |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | turkus |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Biustonosz Specjalistyczny Model Elite Bra Beige - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód pod biustem |
|---|---|
| L/XL | 78-83 cm |
| M/L | 73-78 cm |
| S/M | 68-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Vitapol Karma dla kanarka wybarwiająca żółta 350g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2503 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2503 |
Versele Laga Mountain Hay Mint - siano górskie z miętą 500g
Idealne dla gryzoni i królików. Doskonałe źródło niezbędnego błonnika.
Dawkowanie: należy codziennie zapewnić świeżą dawkę siana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 424185 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 424185 |
TRIXIE Rozdzielacz / Dwójnik skórzany 30cm/10mm
- Bardzo wytrzymały - Umożliwia podpięcie 2 psów na jednej smyczy. KOLOR: CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1981 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1981 |
V757-23 Tank Parts - Mechanizm Do Puszczania Baniek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V757-23 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V757-23 |
Pluskwa (20-dniowa) do Budynków... +Odbiornik do 500m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160050 |
KORONKOWE ESPADRYLE SLIP ON B787-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Elektronika Odbiornik 2,4GHz F649-014 F49-014
Numer katalogowy: F649-014
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-014 |
TRIXIE Tunel dla kota średnica 25 × 50 cm /kolorowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4291 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4291 |
Bluzka Model Kashubia 97 Ecru - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L227 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| M | 102 cm | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| S | 102 cm | 88 cm | 82 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 100 cm | 94 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka gillyflower S02C zebra - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100/92 cm | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 99/91 cm | 92 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 98/90 cm | 88 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 101/93 cm | 100 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Taylor Titanium-Cabana Ardesia-Nectarine M-350 Grey/Ora
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Modny deseń - gradient
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
POMPA HYDRAULICZNA DO KOPARKI KOBELCO ,403-22400
Numery do celów porównawczych:
403-22400 ,
40322400 ,
6.6.4R 400 ,
YP15.6.6.4 R400 T,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1485AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1485AE |
Gorset Model 828-COR-1 Black - Obsessive
Szukasz czegoś, co pięknie ozdobi Twoje ciało i doda uwodzicielskiego charakteru? Mamy dla Ciebie rewelacyjny gorset w bardzo kobiecym wydaniu! Ma w sobie tyle wyjątkowych detali, że spodoba Ci się od pierwszego wejrzenia od razu będziesz chciała go wypróbować!
Zobacz, jaki jest cudowny:
- zniewalający gorset wiązany na szyi
- szelki zakończone połyskującymi wstawkami
- prześwitujące, koronkowe miseczki
- regulowane paski do pończoch zdobione koronką
- seksownie odkryte plecy
- zestaw zawiera gorset i stringi pasuje idealnie do pończoszek 828
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model L025 Navy - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 61 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |


_194222.jpg)