| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
CZÓŁENKA NA OBCASIE OMBRE CZARNE 889-6 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Podana cena jest ceną za komplet.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
AQUA EL Wkład gąbkowy do pomp PF-3/PFN-2500/3500
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101154 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101154 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414901 |
Sukienka Model Juliette Black - Jersa
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 99 cm | 95.5 cm | 78 cm |
| 40 | 100 cm | 103 cm | 99.5 cm | 82 cm |
| 42 | 101 cm | 107 cm | 103.5 cm | 86.5 cm |
| 44 | 104 cm | 112 cm | 108.5 cm | 92 cm |
| 46 | 105 cm | 117 cm | 113 cm | 97 cm |
| 48 | 106 cm | 123 cm | 119 cm | 103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
Kamizelka Damska Model MOE183 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 74 cm | 106 cm |
| M | 74 cm | 102 cm |
| S | 74 cm | 100 cm |
| XL | 74 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sandał RÓŻOWE KLAPKI BASENOWE SNS16-5725P CNBSNS16-5725P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
ELEGANCKIE SZPILKI DAMSKIE CZARNE NF-23P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Luźna tunika z dłuższym tyłem 192 Red - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 81/85 cm | 128 cm | 144 cm |
| M | 81/85 cm | 124 cm | 140 cm |
| S | 81/85 cm | 120 cm | 136 cm |
| XL | 82/86 cm | 130 cm | 146 cm |
| XXL | 83/89 cm | 132 cm | 148 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
707-2 Gra Zręcznościowa - Stacrobats
Dzięki tej ciekawej zabawie Twoje dziecko ćwiczy umiejętności manualne, precyzję oraz cierpliwość.Zasady gry:Zadanie polega na ułożeniu piramidy z kolorowych figur w taki sposób, by wieża się nie przewróciła. Zaczynamy od czarnej podstawki, na której umieszczamy czarnego pajacyka. Każdy gracz otrzymuje akrobatów w jednym kolorze (po 8 szt. w kolorze żółtym, niebieskim, zielonym oraz czerwonym).
Gra polega na doczepianiu kolejnych elementów i uworzeniu piramidy. Ten kto zepsuje konstrukcję lub nie będzie w stanie przyczepić kolejnego elementu przegrywa. Wygrywa osoba, która jako pierwsza ułoży na piramidzie wszystkich swoich akrobatów.Zawartość zestawu:
| czarna podstawka |
| czarny pajacyk - startowy |
| 32 szt. kolorowych akrobatów |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 707-2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 707-2 |
Sweter Poncho model 30012C Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Interaktywna Mata Muzyczna/Edukacyjna - FARMA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077737777 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077737777 |
Opaska/Bransoletka Magnetyczna Energetyczna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150300 |
Pięknie komponują się z biustonoszem z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Chabrowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Chabrowy |
| rozmiar | L,S |
Figi VENA VF-10183 czarny - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model SP20 Navy - Nife
~Rayon 25 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 92 cm | 70 cm |
| 38 | 53 cm | 96 cm | 74 cm |
| 40 | 53 cm | 100 cm | 78 cm |
| 42 | 54 cm | 104 cm | 82 cm |
| 44 | 54 cm | 106 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Koszula z żabotem długi rękaw K01 - Nife
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Bluza Damska Model L026 Red - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 100 cm |
| M | 58 cm | 96 cm |
| S | 58 cm | 92 cm |
| XL | 58 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
Bokserki Męskie Model Alessandro 302 Bordo - Pierre Cardin
Polyester 46 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
Body Model VT017 Ecru - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |


_291465.jpg)