Skład: 95% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Fiorenta chemise Black - Obsessive
Seksowna i z nutką pikanterii? Oj tak! Taka dla Niego jesteś. A z koszulką Fiorenta wiesz, że czeka Was gorący wieczór! Poczuj na sobie jego dłonie. I przyzwyczaj się do tego, bo nie będzie mógł ich od Ciebie oderwać. Do dzieła i do zabawy! Oj, będzie gorąco!
Coś więcej o Fiorenta chemise:
- koszulka z kwiatowym wzorem
- siateczka idealnie układa się na ciele
- miękkie miseczki gwarantują wygodę i komfort
- regulowane ramiączka skrzyżowane na plecach
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
MOKASYNY Z FRĘDZLAMI TS11D.P Różowy - Zoki
Rodzaj obcasa: bez obcasa
Rodzaj noska: pełny
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał: zamsz ekologiczny
Sezon: wiosna/lato, jesień/zima
Wkładka: skóra ekologiczna
Okazja: na co dzień, na wieczór / impreza
Styl: casualowy, fashion, boho
Zapiętek: zabudowany, miękki
Podeszwa: z tworzywa sztucznego, z bieżnikiem
Szczegół: frędzle, złote ozdoby
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Kanapa głęboka XL - alcantara - orange
zamsz tapicerski / alcantara - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra - miękki i delikatny w dotyku materiał, antyalerginczy, stosowany do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
wełna syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem. Czyszczenie kanapy jest niezwykle proste. Drobne zabrudzenia mozna usunąć szczoteczką z płynem do prania. W razie potrzeby mozna wyprać w pralce. Wtedy wystarczy odsunąć umieszczony pod spodem kanapy suwak, aby wyjąć wszystkie umieszczone w nim poduszki i zdjąć pokrowiec. Prać można zarówno pokrowiec jak i poduszki wypełniające kanapę w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: 90 x 70 cm Waga ok. 4,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KGXL-or |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KGXL-or |
Szorty Model 17866 Black - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 33 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 32 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 32 cm | 92 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model B026 Stracciatella - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 277 Navy - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
SZPILKI DAMSKIE ZAMSZOWE CZARNE RS-GH31 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
DL Fresh Line szampon z odżywką dla psów juniorów / szczeniąt 220 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie.
Zastosowane do produkcji materiały to: - mikrofibra/baranek - bardzo miękkie i delikatne w dotyku, antyalergiczne, stosowane do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek: kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Wymiary przybliżone: 35 x 35 cm, wysokość ok 18 cm. Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BY-ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BY-ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
GORSENIA FIGI K 108 SENSUELLE CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
6041 A-026 Tail Blade - Tylne Śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-026 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Mary Neo M-463 Black - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium w kolorze czarnej perły
- dekolt z kwiatuszkami- miseczki usztywniane, z fiszbinami i efektem push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, niewyjmowany (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL)- konstrukcja świetnie przybliża piersi ku sobie, unosi je i optycznie powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi wiązane po bokach
- krój typu brazyliany
- seksownie zdobi pośladki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Aeris Black - Angels Never Sin
Seksowny komplet składający się z 3 części: koszulki, rękawiczek oraz stringów.
- koszulka wykonana z kuszącej koronki o kwiatowym motywie
- góra i dół wykończone są delikatną białą falbanką
- z przodu ozdobna satynowa wstążeczka
- tył krótszy od przodu
- koronkowe rękawiczki zakładane na jeden palec
- koronkowe stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 92-96 cm |
| M | 92-104 cm | 88-92 cm |
| S | 82-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 114-124 cm | 96-100 cm |
| XS | 72-82 cm | 80-84 cm |
| XXL | 124-134 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 134-144 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Czarny |
Kulki Kompozytowe 0,25g./500szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111718 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111718 |
Bokserki Model 33757-59X 2-pack Navy/Red/Paski - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Holiday 677 Pink - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model B64 1196 Orange - Nife
Skład: 98% poliester, 2% lycra
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka model 1581 Cappuccino - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 96 cm |
| M | 95 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm |
| XXL | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |


_150728.jpg)