Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Bluzka model T199/4 Yellow - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 55 cm | 110-114 cm | 104-108 cm | 86-90 cm |
| L/XL | 55 cm | 102-106 cm | 96-100 cm | 78-82 cm |
| S/M | 55 cm | 94-98 cm | 88-92 cm | 70-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Żółty |
Kamera Czarna X8c-23 Camera black
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-23 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-23 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Kompletne Koło 4wd12-32 Felga + Opona (2szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-32 |
2-Kulkowy Tor/Rollercoaster - Level 2.
NOWOŚĆ 2014r.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341889 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341889 |
Zabawka - Zestaw Edukacyjny - Pociąg Solarny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030085132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030085132 |
Żakiet damski Cabba 03 Red - Cabba
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 38 | 74 cm | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 74 cm | 67 cm | 104 cm |
| 42 | 74 cm | 67 cm | 108 cm |
| 44 | 77 cm | 67 cm | 112 cm |
| 46 | 77 cm | 67 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czerwony |
Cazo Legowisko Outdoor Maxy 120 x 95 cm Beż
Wymiary: 120 cm x 95 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/D |
| EAN | 5907996034017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/D |
| EAN | 5907996034017 |
Sukienka Model Grace Black - Mitex
- doskonale przylega do ciała tworząc tzw. \"efekt drugiej skóry\"
- przód i tył zdobiony transparentnymi elementami
- efektowne podcięcie pod biustem sprawia, że jest on wymodelowany i uniesiony
- niewątpliwą zaletą halki Style są regulowane i odpinane ramiączka.
- całości dopełniają złote dodatki
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE364 Black - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 102 cm | 122 cm | 84 cm |
| M | 108.5 cm | 98 cm | 117 cm | 79 cm |
| S | 108 cm | 93 cm | 112 cm | 74 cm |
| XL | 109.5 cm | 108 cm | 127 cm | 89 cm |
| XXL | 110 cm | 113 cm | 132 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620084 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620084 |
Figi Model Luxa White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jennifer Giallino-Nero M-408 Yellow - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), nie wyjmowane z modelu
Ramiączka regulowane, nieodpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z pęknięciem po boku.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 642 Martha Egzotyczny Ogród - Gaia
Kobiecy półusztywniany biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Powstał z połączenia wzorzystej dzianiny z haftem na siateczce.Tył wykonany z wzorzystej, sprężystej lycry. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniową regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Ramiączka w kolorze ecru. Całości uroku dodaje zalotna kokarda na środku biustonosza.
Elastan 3 %
~Polamid 38 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 45 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
CHABA Obroża skórzana 30mm / 70cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Figi Model Opal panty Beige - Julimex Lingerie
Klasyczne figi z lekko podwyższonym stanem wykonane z gładkiego, elastycznego materiału. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE. Przód zdobią wstawki z kuszącej, ażurowej koronki.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XXL | 118-122 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Granatowy pikowany + szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
Happy Dog Young Junior Grainfree 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-8945 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-8945 |
Sweter Damski Model SWE147 Green - MKM
Bawełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
Bokserki Model Denso 34269-55X - Henderson
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |


_215000.jpg)