Komfortowa koszula w granatowym kolorze.
- fason typu oversize
- wzór w groszki
- z przodu nadruk korony
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- delikatnie wydłużony tył
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
BOTKI Z KOKARDAMI C-7101DE.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
GF Derka czarna SOFTSHELL DW70/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spodnie Damskie Model Doro Black - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Piłkarska myszka PIŁKA NOŻNA - efekty świetlne
Zanim jeszcze włączysz komputer, myszka w kształcie piłki nożnej obudzi w tobie futbolową pasję. Z jeszcze większą przyjemnością śledzić będziesz zarówno wywiady z udziałem swoich idoli i faworytów, jak też newsy dotyczące drużyn przeciwnych. Oryginalny wygląd oraz efekty świetlne piłkarskiej myszki uatrakcyjnią Ci pracę i dobrą zabawę! Gadżet w pigułce: - myszka w kształcie piłki nożnej
- zasilanie: port USB
- długość kabla USB: 141 cm
- myszka świeci się, gdy jest podłączona do portu zasilającego
- idealny prezent dla fanów piłki nożnej
- wymiary opakowania: 13x10x4 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | piłka.myszka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | piłka.myszka |
Sukienka Model 343 Ecru - Figl
Stylowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- długi rękaw kimono
- luźna góra o kroju typu \"nietoperz\"
- dopasowany dół
- po bokach ozdobne marszczenia
- model wykonany jest z wiskozowej, rozciągliwej dzianiny
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1592 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1592 |
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
BRIT Premium Junior M (Medium) 1 kg
Kurczak (42%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 30 % |
| Tłuszcz surowy | 18 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,3 % |
| Włókno surowe | 2,4 % |
| Wapń | 1,5 % |
| Fosfor | 1,0 % |
| Witamina A | 20000 j.m. |
| Witamina D3 | 1900 j.m. |
| Witamina E | 600 mg |
| Wiek (miesiące) |
Waga | 10 | 15 | 20 | 25 |
| 1 - 2 | Dawka (g) | BRIT PUPPIES | |||
| 2 - 3 | 120 | 162 | 201 | 209 | |
| 3 - 4 | 176 | 223 | 264 | 327 | |
| 4 - 6 | 182 | 248 | 306 | 365 | |
| 6 - 12 | 172 | 244 | 304 | 356 | |
| 12 + | BRIT ADULT MEDIUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Armii Szwajcarskiej Victorinox SWISS ARMY (10-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160017055 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160017055 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-290 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 6C 68x61x18 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 68x61x18 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 23,95 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 23,95 |
Bluzka Model L034 Bordo - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 64 cm | 108 cm | 100 cm |
| M | 64 cm | 104 cm | 96 cm |
| S | 64 cm | 100 cm | 92 cm |
| XL | 64 cm | 112 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
LORIN STRÓJ KĄPIELOWY SALOMEA 6163 V3
Cechy produktu:
- zapinany na plecach
- posiada fiszbiny
- regulowane ramiączka
- miękkie miseczki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
Polyester 77 %
~Viscosa 18 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Diana Pink/Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
GOURMET GOLD KURCZAK Z WĄTRÓBKĄ w sosie 85g Puszka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Koszula Damska Model L026 Ecru - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 93 cm |
| 38 | 87 cm | 97 cm |
| 40 | 88 cm | 101 cm |
| 42 | 89 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Juliette Pink/Grafit - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 94-98 cm | 90-93 cm |
| M | 90-94 cm | 86-89 cm |
| S | 86-90 cm | 82-85 cm |
| XL | 99-103 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Piccorosa babydoll Black - Obsessive
Spójrz na jej wyjątkowe detale:
- zalotna, czarna koszulka o kroju babydoll
- regulowane ramiączka ? możliwość idealnego dopasowania
- miseczki z fiszbinami ? świetny wygląd biustu!
- drobny kwiecisty wzór na delikatnej siateczce ? dodaje uroku
- urocze koronkowe obszycia
- zdobienia w kształcie różyczek ? kobiecy detal
- seksowne stringi w komplecie
- delikatna, elastyczna tkanina
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Wał Główny 1315-15 Sky Hawkeye 1315s 1315c
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-15 |


_324727.jpg)