Komfortowa koszula damska w urocze pieski.
- świetny krój
- dekolt okrągły wykończony prążkowaną dzianiną
- z przodu zapięcie na guziki
- krótki rękaw
- w pasie wygodna gumka
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład: 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Szklane świecące Kielony LED - Czerwone
Świecące kielony wykonane są ze szkła.
Instrukcja obsługi:
1. Wciśnij przycisk na spodzie kieliszka:
- 1 raz, jeśli chcesz, aby kieliszek świecił ciągłym światłem,
- 2 razy, jeśli światło ma szybko migać na kieliszku,
- 3 razy, aby światło przesuwało się po kieliszku powoli.
2. Efekty świetlne możesz wyłączyć, wciskając przycisk na spodzie kieliszka 4 razy.
Gadżet w pigułce: - kieliszki efektownie świecą dzięki wbudowanym diodom LED,
- podana w nich wódka wygląda naprawdę niesamowicie!
- pojemność kieliszka 50ml,
- w skład zestawu wchodzą 4 kieliszki,
- baterie dołączone są do zestawu,
- kieliszki wykonane są ze szkła
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kielon.czer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kielon.czer |
Taktyczny plecak medyczny moro
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-66-MORO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-66-MORO |
Figi Model Eco-Ma White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Piżama Damska Model Diana Pink/Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Crispy Pellets - Rabbits - granulat dla królików miniaturowych 2kg
- Formuła bez ziaren oraz wysoki poziom włókna jak w naturalnej diecie zapewniają doskonałe trawienie i pobieranie karmy.
- Dodatek jukki redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Specjalnie dopasowane granulki (5x8mm) stymulują właściwe żucie pokarmu.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, minerały, FOS, jukka.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 2,5%, włókno surowe 20,5%,
popiół surowy 7,5%, wapń 1%, fosfor 0,5%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 - 80 g karmy, w zależności od wielkości i rasy królika. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461150 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461150 |
Pistolet Hukowo-Alarmowy ST2 (6mm) + Nasadka do Rac.
Szort + Nasadka do Wystrzeliwania Rac.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620069 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620069 |
Czapka Damska Model Violeta Turkus - Kamea
VIOLETA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z bardzo ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Elastan 2 %
~Polamid 24 %
~Poliakryl 23 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Elite III Black - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Trixie Box transportowy dla ptaków i gryzoni 30 x 18 x 22 cm
Wymiary: 30x18x22 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5902 |
Kurtka Damska Model K404 Wzór 24 Multicolor - Katrus
- modna kurtka damska
- wykonana z cienkiej tkaniny
- z długim rękawem
- zapinana z przodu na zamek
- wyjatkowa propozycja na co dzień
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Profesjonalna Proca z Podpórką na Rękę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415445 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415445 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium E51/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium E51/8 |
Sandał KLAPKI PROSTE CZERWONE H8-116 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
GAIA BIUSTONOSZ BS 057 MAMA MIGDAŁOWY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | migdałowy |
| rozmiar | 70D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | migdałowy |
| rozmiar | 70D |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
SNEAKERSY WIĄZANE WSTĄŻKĄ 7194-1B CNB7194-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_134391.jpg)