Komfortowa koszula damska.
- fason typu oversize
- z przodu kontrastowe napisy
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- delikatnie wydłużony tył
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Polyester 15 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M320 Black - Makadamia
Trapezowa sukienka
- przyszyty ozdobny krawat z kokardka
- z tyłu kryty zamek
- długość midi
- długi rękaw
- wykonana z wysokiej jakości materiału
- zdobiona pozłacaną blaszką
- produkt Polski
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% spandex.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88/92 cm | 86 cm | 92 cm |
| 38 | 88/92 cm | 90 cm | 97 cm |
| 40 | 89/93 cm | 94 cm | 102 cm |
| 42 | 89/93 cm | 98 cm | 107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Dzwonek Do Roweru Myszka Miki Mickey Disney
| Wymiary: średnica 5,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9102 |
Bluzka ozdobiona koronka GR1251 Grey - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
Piżama Damska Model Tomana Pink - Livia Corsetti Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 86.5-88 cm |
| M | 84.5-86 cm |
| XL | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Różowy |
TETRA APS 400 - biała do akwarium 250-600l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T212534 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 94007 violet - Anabel Arto
~Spandex 20 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Asymetryczna sukienka oversize TR1848 Blue - Trand by GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA Kalmar DA 4.0 ,C40L 26685
Numery do celów porównawczych:
C40L 26685 ,C40L26685
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 26685AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 26685AE |
Marynarka Damska Model Slavia 17191 Black - Click Fashion
Skład: 70% Wiskoza, 23% Poliester, 7% Spandex/100% Poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84-88 cm |
| 38 | 88-92 cm |
| 40 | 92-96 cm |
| 42 | 96-100 cm |
| 44 | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Rurki Odblaskowe na Szprychy Rowerowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
Feringa Menu 200g Kaczka i cielęcina z brokułami i mniszkiem
W składzie karm Feringa nie znajdziesz nawet najmniejszego dodatku zbóż, ponieważ układ trawienny kota nie jest przystosowany do ich trawienia. 2 smaki mokrej karmy Feringa swoją jakością domowego jedzenia zachwycą nawet najbardziej wybredne koty.
Ilość mięsa wynosi 70 %:
Każdy wariant smakowy został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa lub ryby. Koty, które z natury są mięsożercami, potrzebują naturalnego pożywienia, dostosowanego do ich potrzeb - taka właśnie jest karma Feringa Menu 2 smaki. Bez dodatku zbóż - bez glutenu: Bez soi i laktozy:
Jako pożywienie wysokiej jakości Feringa Menu 2 smaki nie zawiera soi i laktozy, dzięki czemu można ją podawać także wrażliwym kotom
Kaczka i cielęcina z brokułami i mniszkiem:
50 % cielęciny (serca, mięso, wątróbka, płuca), 26,9 % bulionu, 20 % kaczki (serca, szyjki), 2 % brokułów, 1 % składników mineralnych, 0,1 % mniszka lekarskiego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.2 |
Statyw do Lunet, Lornetek, Noktowizorów, Foto... 145cm.
Kamer, Aparatów foto itd. (max...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160020 |
Spódnica Model 340 Black - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Certech Żwirek Super Pinio Light 10 L
Produkt ten doskonale łączy w sobie lekkość i delikatność luźno sypanych trocin oraz brak pyłu i wysoką chłonność charakterystyczną dla granulatu. Doskonale nadaje się jako ściółka dla młodych zwierząt.
Wykonany jest z naturalnych surowców bez dodatków chemicznych, można go z łatwością usuwać drogą sanitarną, ulega biodegradacji.
Sposób użycia: Dno klatki, terrarium lub kuwety powinno być przysypane około 3 cm warstwą ściółki. Zanieczyszczony podłoże należy regularnie wybierać i uzupełniać nowym, w razie potrzeby wymienić całość
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10982 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10982 |
Piżama SARAH II piżama lila - Irall
~Viscosa 92 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Stringi Model Fiona 017 White - Ewana
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sweter Narzutka model 50001C Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 48 cm | szer.na plasko:48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |


_270588.jpg)