Komfortowa koszula damska.
- klasyczny krój
- z przodu subtelny nadruk
- dekolt okrągły
- rękaw 3/4
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Koszula Damska Model S112 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | 102 cm |
| M | 69 cm | 98 cm |
| S | 69 cm | 94 cm |
| XL | 69 cm | 106 cm |
| XXL | 69 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Veronica Paperino M-434 Orange - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z push up-em
Ramiączka regulowane
Obwód zapinany na klamerkę
Dwie pary majteczek w zestawie.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa mix rozm. M - gilza 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80751 |
| EAN | 5904479807519 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80751 |
| EAN | 5904479807519 |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sweter model 70003C White - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 63 cm | 61 cm | Szer. na p?asko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
Bluza model 1470 Graphit - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 76 cm | 66 cm | szer. na plasko:51 cm |
| S/M | 75 cm | 65 cm | szer. na plasko:49 cm |
| XXL | 77 cm | 67 cm | szer. na plasko:54 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Przystawka do Zapisu Rozmów Tel. Stacjonarnych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544106 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544106 |
Sukienka Model 249 Navy - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Samochód NQD Monster Truck 1:8 Off-Road
- energetyczny żółto-niebieski
- kontrastowy żółto-czerwony
- wyrazisty niebiesko-czarny
- drapieżny srebrno-czarny
A tobie, który podoba się najbardziej?Solidna konstrukcjaSamochód został wykonany z najwyższej jakości, estetycznych, giętkich i niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uderzenia.
Autko posiada solidny zderzak, który zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek „drogowych wypadków”.
Dzięki temu, że samochód ma otwarty, całkiem spory tył nadwozia, możesz w nim coś przewieźć. Super prezent w atrakcyjnej cenie!Samochód od razu gotowy do zabawy!Kupując u nas, otrzymujesz świetną zabawkę, zapakowaną w oryginalne opakowanie, które idealnie nadaje się na prezent. Po rozpakowaniu, wystarczy podładować akumulator i umieścić baterie w pilocie, by móc oddać się pełnej frajdy zabawie!Jakość i bezpieczeństwoProdukty marki Newqida (NQD) cechują się starannością wykonania i dobrą jakością. Łączą w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd, czym przyciągają uwagę dzieci, jak również dorosłych. Poza sporą dozą doskonałej zabawy, samochód pozwoli rozwinąć zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową.
Samochód wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 8 lat) i dorosłych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.
| Zawartość zestawu:model RC - samochód terenowy Monster Truck NQD 1:8pilot zdalnego sterowaniaładowarka sieciowabateria 9V do pilotaakumulator wielokrotnego ładowania 800mAh 12Voryginalne opakowanie |
| Skala: | 1:8 |
| Wymiary samochodu: | 52,5 (dł.) x 34 (szer.) x 22 (wys.) cm |
| Średnica kół: | 13cm |
| Wymiary opakowania: | 68.7 × 35.5 × 28.2 cm |
| Silnik: | 2 elektryczne silniki |
| Prędkość: | do 25 km/h |
| Czas jazdy: | ok. 10 min |
| Zasięg: | do 60 m |
| Czas ładowania: | do 4 godzin |
| Dostępna częstotliwość dla nadajnika: | 27 MHz, 40 MHz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4wd25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4wd25 |
Sukienka 16979 Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Wielofunkcyjny Elektroniczny Sportowy Zegarek Damski/Męski SKMEI S-SHOCK (2 kolory).
-niczny SKMEI S-SHOCK (w 2 kolorach do wyboru)...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077342614 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077342614 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Mauritius Dark Blue/Green - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 69 cm | 90 cm | 84 cm |
| 38 | 70 cm | 94 cm | 88 cm |
| 40 | 71 cm | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Izamal 9203 Pink - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Modny plecak damski MORENA CLASSIC PL2D Red Wiśnia - Vera pelle
Plecak wykonany z naturalnej skóry licowej.
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32/40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Carla B5 Beige - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
SZPILKI VINCEZA LE18-2837B CNBLE18-2837B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Christina Cubano-Frezze-Maldive M-348 Brown/Green - Mar
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
S032-06 Main Blade - Komplet Piór
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-07 |
Sukienka Model SUK 118 Black - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 92 cm | 86 cm | 88 cm |
| 38 | 85 cm | 96 cm | 90 cm | 92 cm |
| 40 | 86 cm | 100 cm | 94 cm | 96 cm |
| 42 | 87 cm | 104 cm | 98 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |


_157291.jpg)