| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| XXL | 114-120 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M058 White - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-94 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model 180 White/Black - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
VITAPOL Piasek dla ptaków pomarańczowy 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2091 |
Bluzka Model Gina Red - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Wiatrówka Mauser C-96 / 4,46mm/Co2.
Wiatrówka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008434999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008434999 |
TRIXIE Szampon aloesowy Aloe Vera dla psów 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2898 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2898 |
Sukienka Model 17195 White - YourNewStyle
Skład; 100% poliester
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 103 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 102 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
GF Szelki materiałowe / bez uciskowe Spiraea rozmiar 3
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J23 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J23 |
Bluzka Model Megan White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Czapka Model Emili Jeans - Kamea
Elastan 3 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Model Shana Black/Red/White - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA HYUNDAI 740 ,7177 ,2PR0412PR0411PX084C
Numery do celów porównawczych:
7177 ,2PR0412PR0411PX084C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 7177AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 7177AE |
Bluzka Model Lamia White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sweter Narzutka model 50001 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 48 cm | szer.na plasko:48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3374 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3374 |
Trovet RRD Rabbit Rice Diet karma dla psa 12.5kg
Specjalnie opracowana w celu zmniejszenia nietolerancji na pewne składniki pokarmowe, a tym samym wyeliminowania alergii pokarmowej.
Trovet RRD Rabbit Rice Diet to wyselekcjonowane:
źródła białek,
węglowodanów,
niezbędnych kwasów tłuszczowych.
Skład:
zboża (100 % ryż) , mięso (100 % mięso z królika), oleje i tłuszcze, składniki mineralne i witaminy.
Analiza:
białko 22%, tłuszcz 14%, włókno 2% , popiół 6,5 % , wilgoć 9.0 %,
Ca 1,1%, P 0,9 %, Na 0,3 %, K 0,57 %, Zn 195 ppm, Cu 25 ppm,
kwas linolowy 2,2 %, witamina A 20,000 IU / kg , witamina D 3 2,000, IU / kg,
witamina C 200 mg / kg , mWitamina E 200 mg / kg , betaina 0,1 %, inositol 0,01 %, biotyna 0,5 ppm.
Porady żywieniowe:
żywienie karmą Trovet RRD jest zalecane od 3 do 8 tygodni lub według opinii lekarza weterynarii,
zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do miski z czystą i świeżą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Dolina Noteci Premium z kurczakiem saszetka 500 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Sukienka Model S096 Honey - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 100 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 100.5 cm | 96 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 101.5 cm | 104 cm | 104 cm | 82 cm |
| XXL | 102 cm | 108 cm | 108 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Żółty |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Ruth 1 Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
ROYAL CANIN Light Weight Care 0,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |


_309433.jpg)