Cechy modelu:
- zgrabny fason wykończony półkoliście
- krój nie obciska sylwetki, jest bardzo wygodny
- dekolt zapinany na zatrzaski
- śliczna, czerwona krata
- długi rękaw, idealny na chłodniejszy sezon
- rewelacyjna jakość (czysta bawełna) i piękne, dopracowane szycie.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-108 cm | 94-102 cm |
| M | 92-100 cm | 86-94 cm |
| S | 84-92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108-116 cm | 102-110 cm |
| XXL | 116-124 cm | 110-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Czerwony |
OCIEPLANE SNEAKERSY Z PASKAMI GF-BK-4 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | ,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Body Model 830-TED-1 Black - Obsessive
Niezwykle intrygujące z przodu i wyjątkowo odważne z tyłu w takim body będziesz mogła pokazać się z nieco pikantniejszej strony! Tasiemka wiązana na biuście pozwoli Ci dopasować je tak, jak lubisz i odsłonić dokładnie tyle, ile chcesz. Cudownie, prawda? Zabierz do siebie ten zjawiskowy model!
Onieśmielające szczegóły:
- niesamowite body z otwartym przodem!
- możliwość zawiązania dwóch części body tasiemką zakryj lub odsłoń nieco więcej!
- wiązanie na szyi
- połyskująca ozdoba nad biustem
- regulowane zapięcie na plecach i szelki z regulacją nad pośladkami idealne dopasowanie (i kusząco odkryty tył!)
- pikantny otwarty krok
- elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
- wykonane z delikatnej siateczki
- z przodu koronkowe wstawki
- brzegi wykończone ozdobną koronkową taśmą
- do kompletu polecamy biustonosz 1127
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L |
Slipy Model 2-pack Enter 35731-59X Blue/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 240034 Yellow - Enny
Stylowa sukienka damska w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- prosty, swobodny fason
- okrągły dekolt
- rękaw o długości 3/4
- rękaw wykończony modną falbanką
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- długość midi
- model na podszewce
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwej dzianiny
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 38 | 96.5 cm | 98 cm | 88 cm | 83 cm |
| 40 | 99 cm | 106 cm | 96 cm | 91 cm |
| 42 | 98 cm | 102 cm | 92 cm | 87 cm |
| 44 | 100.5 cm | 110 cm | 100 cm | 95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Żółty |
TRIXIE Piłka kauczukowa twarda 6 cm
Bardzo twarda, wytrzymała na psie zęby.
Średnica: 6,5 cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3301 |
Dermalight® 500 Regulowane urządzenie do napromieniowywania UV do kuracji dłoni / stóp / twarzy oraz innych części ciała. dermalight® 500 jako urządzenie podstawowe oraz system dermalight® 500-3; 500-3 jako kombinacja dwóch ; trzech urządzeń wraz z trójnogiem stanowią funkcjonalne urządzenie do terapii UV różnych części ciała. Dzięki optymalnej konstrukcji urządzenie pozwala na terapię dłoni, stóp, klatki piersiowej, pleców, kości ogonowej oraz kolan. Urządzenie dermalight® 500- może być zamiennie wyposażone w lampy wąskozakresowe UV-A lub UV-B 311 nm, co otwiera szeroki spektrum możliwych do przeprowadzenia zabiegów terapeutycznych. Urządzenie dermalight® 500-2 lub 500-3 może być utworzone z 2 lub 3 jednostek podstawowych z zintegrowanym lub oddzielnym elementem operacyjnym oraz trójnogiem. Trójnóg dermalight® można regulować w pionie, co umożliwia jednoczesną kurację stóp i dłoni w wygodnej pozycji. Parametry *Regulowane urządzenie do terapii UV * Specjalne reflektory gwarantujące krótki czas kuracji * Urządzenie podstawowe na stelażu * Elektroniczna kontrola dozowania * Łatwe i szybkie w czyszczeniu * Wysoka jakość wykonania Urządzenie może być wyposażone w jeden z niżej wymienionych typów promienników*: - UV-A - UV-B/311nm *(prosimy podczas składania zamówienia określić z jakim wyposażeniem lampa ma zostać wysłana) Dane techniczne urządzenia podstawowego Wymiary: 480x320x120 mm Obszar emisyjny: 370 x 280 mm Waga urządzenia: 8 kg Zasilanie: 230V/50Hz Pobór mocy 100W Podlega zmianom technicznym
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. K. Hönle Niemcy |
| Kod producenta | Dermalight 500 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. K. Hönle Niemcy |
| Kod producenta | Dermalight 500 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Patricia Clematis M-433 Powder Pink - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Usztywnione miseczki z wbudowanym push up-em
Świetne kolory, idealne na plażę
Modny, kwiecisty wzór
Figi gładkie, z wzorzystymi bokami, na podszewce
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 89-91 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 86-88 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-85 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model T144 Light Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63.5 cm | 96 cm |
| M | 63 cm | 90 cm |
| S | 62.5 cm | 84 cm |
| XL | 64 cm | 102 cm |
| XXL | 64.5 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
AKSAMITNE CZÓŁENKA NA SZPILCE GRANATOWE LE013P BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Osłony Silników Białe x8c-08 Motor Holder White 4szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-08 white |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-08 white |
Sukienka Model Carmen 188-2 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 94 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 86 cm | 66 cm |
| XL | 106 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni CHS1 40 x 22,5 x 26,5 cm
Wyposażenie: domek, kołowrotek, 3 podesty i 5 tub KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 59szer. x 41głębokość x 65,5wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sukienka Model Pola 214 Black - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 124 cm | 86 cm | 118 cm |
| 38 | 91 cm | 128 cm | 90 cm | 122 cm |
| 40 | 92 cm | 132 cm | 94 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model Dora 10515 Khaki - Click Fashion
~Lycra 8 %
~Lyocel 35 %
~Nylon 7 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Brit Let\'s Bite Puppy Rings 80g- Naturalne przysmaki dla szczeniąt
Skład: 100% mięso z kurczaka.
Analiza: Średnia wartość odżywcza w 1kg: białko 53.8%, tłuszcze 2.9%, popiół nat. 4.4%, surowe włókna 0.8%, wilgotność
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
-ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1534 |
Figi Model Eco-El White - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka 16979 Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Metalowe Części Ramy Double Horse 9053-16
Numer katalogowy: 9053-16
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-16 |


_309374.jpg)