| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| XXL | 114-120 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
Szorty Damskie Model VT042 Beige - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Dermapharm Sabunol - płyn na otoczenie zwalczający pchły i kleszcze 300ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
Bokserki Model 34253-90X 2 sztuki Turkus/Grafit - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Angelina chemise Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
GF Majtki na cieczkę szare M26/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BOTKI NA SŁUPKU CZARNE SY23P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Budka Bella 50 cm x 50 cm Brązowy pikowany + beżowy
O produkcie wspaniała budka z wyciąganą dwustronną poduchą niezwykle przytulna dla pupili lubiących dyskrecję nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie oraz wewnątrz pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Sposób czyszczenia można prać ręcznie w temperaturze 30º C polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08500702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08500702 |
Łamigłówki reksia. Wielki odkrywca
Spódnica Oryginalna spódnica w kratę GR1341 Grey - GrandUA
Elastan 10 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Dekoracja do akwarium - Magiczna Lampa z możliwością podłączenia pompy napowietrzającej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 8989 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 8989 |
Bluzka Izabelle B36 Ecru - IVON
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 94 cm | 76 cm |
| L/XL | 60 cm | 86 cm | 68 cm |
| S/M | 57 cm | 78 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model MOE345 Bordo - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 100 cm |
| M | 62.5 cm | 95 cm |
| S | 62 cm | 90 cm |
| XL | 63.5 cm | 105 cm |
| XXL | 64 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356016 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 95016-3 blue - Anabel Arto
Polyester 20 %
~Spandex 15 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Granatowy |
Oryginalna Lornetka Kandar 10-50x60 (zoom) + Mocowanie Statywowe + Pokrowiec i Akcesoria.
Biustonosz Soft Ambre Black - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Klasyczne Model Nocturne 20 den Black - Fiore
Seksowne, wzorzyste pończochy samonośne.
- grubość 20 DEN
- wykończone fantazyjną, kolorową koronką
- koronka od środka wykończona jest podwójnym paskiem silikonu
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wykonane z przędzy oplatanej dla zwiększenia trwałości
~Polamid 86 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Carla B5 Beige - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
GORSENIA BIUSTONOSZ K 069 CHANTILL ECRU
Elegancki biustonosz dla każdej z Was! Miseczki uszyte z połyskującej dzianiny, górna ich część z kolei z siateczki z aplikacjami z dodatkiem złotej nitki. Ramiączka nieodpinane, regulowane na całej długości. Boczne fiszbiny dodatkowo wzmacniają konstrukcję biustonosza. Doskonały model dla pań o większym biuście. Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | 65I,70K,65L,65M,70M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | 65I,70K,65L,65M,70M |
BENEK Przekąska dla gryzoni MARCHEW SUSZONA 60g
Skład: suszona marchew
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść. Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 8,6%, Tłuszcz 2,1%, Włókno 8,1%, Popiół 6,6%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |


_321565.jpg)