| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
SZARE SZPILKI LOVE 1124-6D.G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
GF Majtki na cieczkę zakaz wjazdu M13/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Filtr paliwa Fiat IVECO nr porównawczy New Holland 87487344, 504287009
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 504287009, 87487344 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 504287009, 87487344 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Juliana Cubano M-311 Brown - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| L/XL | 94-100 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| M/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| S/M | 86-92 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XL/XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Garter stockings S211 Black - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| S/M/L | 90-105 cm | 60-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model MOE196 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 154 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 153 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 155 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sukienka Model MOE233 Powder Pink - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 96 cm | 98 cm |
| M | 98 cm | 92 cm | 94 cm |
| S | 97 cm | 88 cm | 90 cm |
| XL | 100 cm | 100 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 136-2 Beige/Black Romby - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 92 cm | 82 cm |
| XXL | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Sworzeń osi przedniej, nr porównawczy 108913, 30401200
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 108913, 30401200 |
| EAN | 108913, 30401200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 108913, 30401200 |
| EAN | 108913, 30401200 |
Mały klasyczny PLECAK VINTAGE ekoskóra 832D Bordo - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |
Celownik Laserowy Walther z Latarką LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-65 Black - Vena
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL, | 114-120 cm | 88-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Kaganiec z poliestru z siatką rozmiar S (obw. kufy 14-18 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19261 |
| EAN | 4011905192611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19261 |
| EAN | 4011905192611 |
8in1 Minis lamb & cranberry - pyszne przekąski z jagnięciną, żurawiną i ziemniakami 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122746 |
| EAN | 4048422122746 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122746 |
| EAN | 4048422122746 |
- Elegancka bluzka
- wykonana ze zwiewnego materiału
- krótszy fason
- długi rękaw
- pionowe i poziome przeszycia
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Coco I Blue - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- biustonosz pokryty jednolitą dzianiną
- usztywniane miseczki
- ozdobne marszczenia i błyszcząca broszka
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- w komplecie ramiączko do zapięcia na szyję
- biustonosz wiązany na plecach
- fiszbiny pionowe
- figi o klasycznym kroju
- w pasie ozdobne wiązanie
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 2430/11 Marcelle White/Violet - Mat
Kobiecy biustonosz typu push-up w biało-fioletowym kolorze.
- górna część miseczki, mostek oraz tył wykonane są z koronki
- dolne części miseczek pokryte są dzianiną w kwiaty
- wyjmowane wkładki powiększające
- zalotne fioletowe kokardki
- regulowane, odpinane ramiączka
- ramiączka ozdobne
Elastan 3 %
~Polamid 48 %
~Poliuretan 19 %
Polyester 2 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |


_320362.jpg)