Cechy modelu:
- świetny fason inspirowany literą A
- model idealny na większe biodra
- krój świetnie leży, daje pełną wygodę i doskonale tuszuje niedoskonałości sylwetki
- subtelne dodatki świadczą o ukrytym pięknie koszulki (np. satynowa kokardka, ozdobne guziki przy dekolcie)
- rękawy o długości 3/4
- świetna jakość
- bawełna doskonałej jakości, miękka, przyjemna w dotyku, najlepsza.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-108 cm | 94-102 cm |
| M | 92-100 cm | 86-94 cm |
| S | 84-92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108-116 cm | 102-110 cm |
| XXL | 116-124 cm | 110-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Niebieski |
Mocowania Wsporników Ogona (Kpl 4szt) F645-031 F45-031
Numer katalogowy: F645-031
* Cena dotyczy kompletu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-031 |
TRIXIE Piłki z dzwoneczkiem 3 szt. śr. 4,5 cm dla ptaków
Łączna długość zabawki 16 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5251 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5251 |
BUTY SPORTOWE BIAŁE BK367 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Virginia Deep Sea-Nectarine M-456 Coral/Morski - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi oraz wąskie obwody
- dekolt z modnymi gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- fiszbina pod biustem pozwala perfekcyjnie zebrać i podkreślić piersi
- konstrukcja mocno przybliża piersi ku sobie i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na klamerkę- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 72-77 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 69-74 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 66-71 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 75-80 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 1396 Blue - Lupo Line
Brzeg majteczek wykończony kontrastową koronką.
Skład surowcowy: 70% micromodal, 11% poliamid, 10% bawełna, 8% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Piłka futbolowa z płótna 11 cm
Średnica: 11cm
Piłki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3471 |
Furminator do usuwania podszerstka dla olbrzymich psów długowłosych XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112846 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112846 |
Spódnica Model 308 Yellow - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brenda Carnaby M-403 Red - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M450 Beige - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Model Perfect Authentic Mini Red - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Halka Model Boracay satyna Black - Kalimo
Miękkie miseczki z ozdobnymi marszczeniami optycznie powiększają biust. Podwójne, regulowane naramki dodają uwodzicielskiego charakteru. Propozycja dla Pań, które lubią nowoczesną prostotę i elegancję. Całość pakowana w kartonowe pudełko-idealne na prezent.
Styl:
- komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
- zapewniający wysoką swobodę noszenia
- zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
- całkowita długość halki mierzona po szwie bocznym (od pachy w dół): ok. 60 cm
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
SEKSOWNE KOZAKI NA SZPILCE EL15655G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
ZOOLEK Protocaps M 12kaps./preparat pilęgnacyjny
12kaps.-600l
Sukienka dzianinowa B-030 Black - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 94-2 Red - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 108 cm | 84 cm |
| XS | 88 cm | 92 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model T132 Green - Tessita
Skład: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 107 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Figi Model K198 Blanche White - Gorsenia Lingerie
Klasyczne figi w białym kolorze. Wykonane z gładkiej, elastycznej dzianiny. Przód zdobi delikatny haft. Tył gładki. Brzegi wykończone gumokoronką.
Do kompletu polecamy biustonosz Blanche.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Vikriti Pink - Livia Corsetti Fashion
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 86.5-88 cm |
| M | 93 cm | 84.5-86 cm |
| S | 90 cm | 82-84 cm |
| XL | 99 cm | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ED021-3 Pink - Ella Dora
Z tyłu kryty zamek. Sukienka nie posiada podszewki.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 38 | 89 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 42 | 91 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |


_309375.jpg)