Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, wyjmowane z modelu
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, klasyczny krój, z troczkami po bokach
Najnowsza kolekcja Lato 2017.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 108 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Spodnie Damskie Model Ibiza 10508 Navy - Click Fashion
~Lycra 7 %
Polyester 23 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
DREWN OCHRON EXTRA zielony 4,5l
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Sukienka Model MOE338 Chaber - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 93 cm | 102 cm |
| M | 93 cm | 98 cm |
| S | 93 cm | 94 cm |
| XL | 93 cm | 106 cm |
| XXL | 93 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
GF But na chorą łapę softshell czarny WET/B70/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Piłka na przysmaki z kauczuku 6 cm
Wykonana z nietoksycznej gumy, dla zapewnienia bezpieczeństwa zabawy. W kuli znajduje się labirynt, by wydłużyć czas zabawy i uczynić ją atrakcyjniejszą dla pieska.
Idealna do samodzielnej zabawy piesków, gdy właściciel jest zajęty lub nie ma go w domu.
Średnica kuli 6cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34940 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34940 |
Komplet Model Shirley Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model MM 001-2 Navy - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 80 cm |
| M | 94 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 72 cm |
| XL | 102 cm | 84 cm |
| XS | 86 cm | 68 cm |
| XXL | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE ZIELONE ZY116 OLIVE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620199 |
Bluzka Ciążowa Model 1626DC Cleo - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 67 cm | 100 cm |
| S/M | 66 cm | 92 cm |
| XXL | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Wielokolorowy |
Figi Model Mirella 057 White - Ewana
Polyester 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590766341604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590766341604 |
Podsłuch Otoczenia (zasięg cały świat!) Ukryty w Zegarku Biurkowym + VOX + Powiadomienie o Wejściu..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734153619 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734153619 |
Stringi Model Karima Cream/Flowers - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Legginsy Klasyczne Model Sansa Black - Bas Bleu
- Świetne legginsy-tregginsy wykonane z dzianiny elastycznej, obciskającej typu SQUEEZE z efektami :
- PUSH UP - podnoszącym pośladki
- korygującym talię
- wyszczuplającym nogi
- z tyłu zapięcie na zamek
- po bokach oryginalne wiązania
- grubość 200 DEN Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę co daje efekt wyszczuplania nóg i podnoszenia pośladków (PUSH UP ).
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Animonda Carny Kitten - cielęcina z kurczakiem 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Plażow Pareo Model Mia Sharm M-241 Sea - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 92-98 cm | 86-88 cm |
| M | 61 cm | 88-94 cm | 83-85 cm |
| S | 60 cm | 82-90 cm | 80-82 cm |
| XL | 63 cm | 96-102 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model PJ-45 Orange - Ava
Komfortowa piżamka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- luźna koszulka
- nieregulowane, nieodpinane ramiączka
- przy dekolcie wstawka z haftu
- tył pokryty jest piękną gipiurą
- koszulka zakończona ściągaczem
- krótkie spodenki
- nogawki zakończone falbanką
- w pasie komfortowa gumka
- ozdobna kokardka
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 92-96 cm |
| M | 95-100 cm | 86-90 cm |
| S | 90-94 cm | 80-84 cm |
| XL | 107-113 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Różowy |
Stringi 7040 Purple - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Naomi Indygo M-474 Navy - Marko
Cechy kostiumu:
- Finezyjny, dwuczęściowy kostium kąpielowy z efektem lekkiego ombre na miseczkach
- modny, wyrazisty i sexy- góra wzorzysta, dół gładki
- biustonosz z efektem push up - push up wbudowany na stałe do biustonosza, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL- konstrukcja modeluje piersi, unosi je i optycznie powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane, z fiszbinami w dolnej części
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach- figi typu sexy biodrówki
- wiązane po bokach
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |


_202306.jpg)