Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, wyjmowane z modelu
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, klasyczny krój, z troczkami po bokach
Najnowsza kolekcja Lato 2017.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 108 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Pinokio karmnik dla ptaków Bar Sikorka 23x27x24
Posiada skośny dach z wyszlifowanych desek oraz sznurek do zawieszenia. Bezpieczny w dotyku (wolny od drzazek).
Karmniki dodatkowo wzbogacone a śmieszne napisy :)
Wymiary:
Wysokość: 23cm
Długość: 27cm
Szerokość: 24cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P48 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P48 |
Sukienka Model 88-16 Ecru - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-78 cm |
| XL | 110 cm | 99-105 cm | 85-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Figi Model Elite II Black - Mitex
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 644P Nina White - Gaia
Klasyczne figi damskie. Wykonane z gładkiej, elastycznej dzianiny. Z przodu wstawka z haftu oraz elastycznej lycry. Model z lekko podwyższonym stanem.
Elastan 9 %
~Polamid 81 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Sandał SANDAŁKI Z ŁAŃCUSZKIEM PRZY KOSTCE JH37 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sztywna torebka/teczka MANZANA w zygzak 840F Siwa - Manzana
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Przegroda / Kratownica do samochodu
Umożliwia bezpieczny transport Twojego psa. Wymiary:szerokość: 85 - 140 cm, wysokość: 75 - 110 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1315 |
| EAN | 4011905013152 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1315 |
| EAN | 4011905013152 |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-jasz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-jasz |
Bluzka Model 18004 Black - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 102 cm |
| M | 63 cm | 98 cm |
| S | 62 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z motywem zwierzęcym MM2078 Jasny Multicolor - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Wielokolorowy |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla świnki morskiej 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1302 |
Sukienka Model VT062 Oliwka - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model VT073 Navy - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |
Rękawiczki Na Rower Myszka Mickey Disney
Pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem (bez kciuka).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9016 S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9016 S |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 57 cm | 96 cm |
| M | 56 cm | 92 cm |
| S | 56 cm | 88 cm |
| XL | 57 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
DAKO-ART Exotic Fructo - Pokarm owocowy dla zeberek 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model A178 Beige - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Mata do Tańczenia (36/178 utworów + gra) - Podłączana do TV lub do Komputera.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8984556741117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8984556741117 |
CHABA Obroża podwójna chromowana 2,5mm/65cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_202303.jpg)