Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, wyjmowane z modelu
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, klasyczny krój, z troczkami po bokach
Najnowsza kolekcja Lato 2017.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 108 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Stringi Model Yvette Mokka - Gorteks
Skład: 68% poliamid, 20% poliester, 7% bawełna, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Brązowy |
Lornetka Berkut Mega Zoom 20-360x100!! + Mocowanie Statywowe i Akcesoria.
Wysokiej Jakości Lornetka Berkut Mega Zoom
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901751109074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901751109074 |
Bluzka Model B65 1158 Orange - Nife
elegancka bluzka
- długi rękaw
- dekolt zapinany na guziczek
- bluzka wykonana z delikatnej i zwiewnej tkaniny
- rękawy z mankietami
- perfekcyjny model do biura
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 66 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 68 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomarańczowy |
Rejestrator Rozmów Tel. GSM i Stacjonarnych (140h.).
Rozmów z Telefonu GSM i Tel. Stacjonarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777999319 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777999319 |
Bluzka Model Mira Grafit - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
TETRA Guppy - pokarm dla wszystkich gupików 12g saszetka
- wielkość płatków i skład pokarmu zostały specjalnie dostosowane do wymagań żywieniowych pawich oczek
- zwiększa odporność organizmu ryb, zapewnia prawidłowy rozwój i intensywne ubarwienie
- nie powoduje zmętnienia wody
- posiada stabilny poziom witaminy C
Opakowanie: 12g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T193741 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T193741 |
Koszula Damska Model M582 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Wiatrówka PCA / 4,5mm Pumpmaster 760.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620159 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620159 |
Figi Model Soft Lovely White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Meira 10589 Navy - Click Fashion
Polyester 43 %
~Rayon 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Statyw do Lunet, Lornetek, Noktowizorów, Foto... 200cm.
Noktowizorów, Kamer,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160022 |
MOKASYNY DAMSKIE BORDOWE 127-2 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Zasobnik Konserwujący do Wiatrówek z Nap. Co2/12g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124700 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124700 |
Piżama Męska Model SAM-PY 093 Beige - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- klasyczna dopasowana góra
- okrągły dekolt
- z przodu zapięcie na guziki
- długi rękaw
- długie spodnie
- spodnie w kratę
- po bokach kieszenie
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Spodnie: 100% bawełna.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Federica White - BeautyNight
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model ED021-3 Pink - Ella Dora
Z tyłu kryty zamek. Sukienka nie posiada podszewki.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 38 | 89 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 42 | 91 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Bokserki Model Comfort 002/109 Navy/Ecru - Cornette
Bokserki męskie Comfort wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- modna krata
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Arion Original Puppy Small Chicken & Rice - bezglutenowa karma dla szczeniąt 3 kg
-Bez glutenu
-Bez zbóż
Wspomaga uczenie się
Karma wzbogacona w kwasy
Omega-3 (DHA) z oleju rybnego
w celu wsparcia rozwoju mózgu
i wspomożenie zdolnośći
uczenia się rosnącego szczenięcia
Optymalny rozwój
Karma boghata w białko zwierzęce i
tłuszcz dla zapewnienia rosnącemu
szczeniakowi nalezytej ilości energii i wartości odżywczych
Poprawa odporoności
Wyważenie źródeł niezbędnych nienasyconych
kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, witaminy E i C,
beta-karoten i naturalne wyciągi z owoców cytrusowych
wspiera delikatny naturalny system odpornościowy młodego szczenięcia.
Składniki: Kurczak (w postaci dehdratyzowanej 43%), ryż (32%), tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, drożdże browarniane, ziemniaki, pulpa z buraka cukrowego, olej rybny, sól kuchenna, włókno oczyszczone, węglan wapnia, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z owoców cytrusowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |


_202312.jpg)