| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model Duarte pajęczynka Pink - Jersa
- Góra dopasowana z ładnym obszyciem
- odcinana w pasie
- dwie warstwy dołu
- zapinana na zamek
- cięta z koła
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 85 cm | 85 cm | 66 cm |
| 36 | 86 cm | 89 cm | 70 cm |
| 38 | 86 cm | 93 cm | 74 cm |
| 40 | 87 cm | 97 cm | 78 cm |
| 42 | 89 cm | 101 cm | 82.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Scarlet Red - Gorteks
Skład: 68% poliamid, 20% poliester, 7% bawełna, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Body Model Monique Black - Anais
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model V-5901 Asteroide Black/Gold - Axami
Intrygujący biustonosz Asteroide zaskakuje podwójną warstwą tiulu i złocistej koronki na miseczkach. Doskonale sprawdzi się, gdy szukasz bielizny olśniewającej i wyjątkowej. Złoty haft dodaje całości wyrafinowania i elegancji. Tył wykonany jest z delikatnej siateczki. Między miseczkami oraz na ramiączkach zalotne kokardki. Model wiązany na szyi, posiada odpinane, regulowane ramiączka, fiszbiny pionowe oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki.
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
~Poliuretan 9 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
BALERINKI MELISKI BEŻOWE KM98 D.BEIGE/BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Tetra CO2 Optimat - zestaw CO2 - 1szt.
Opis z ulotki:
? pozwala w prosty sposób wzbogacić wodę akwariową w niezbędny dwutlenek węgla
? zapewnia zdrowy i szybki wzrost roślin akwariowych
? rozwój roślin w akwarium wzbogaca wodę o tlen niezbędny do zapewnienia dobrego samopoczucia rybom
? zapobiega odkładaniu się nalotów wapniowych na roślinach i szybach akwarium
? zawiera wymienny pojemnik z 11g dwutlenku węgla, 1 rurkę do dyfuzji oraz jedno połączenie do rurki
? do stosowania w akwariach o pojemności do 100 litrów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T735668 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T735668 |
Sukienka Model 17142 Arbuz - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Modifica White - Wolbar
~Polamid 59 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Stringi SARI White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Figi Model Kaja White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M498 Wzór 23 Cętki - Figl
- sukienka bez podszewki
-z tyłu zapinana na kryty zamek
Skład: Poliester 100%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Mięso jagnięce (25%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), ryż białka, olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 24 % |
| Tłuszcz surowy | 10 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 7,0 % |
| Włókno surowe | 2,9 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 119 g |
| 20 kg | 200 g |
| 30 kg | 271 g |
| 40 kg | 336 g |
| 50 kg | 397 g |
| 60 kg | 455 g |
| 70 kg | 511 g |
| 80 kg | 565 g |
| 90 kg | 617 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
ZOLUX Hamak dla kota na kaloryfer EARL GREY kol.szary
Wymiary: 46x30x25cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580565gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580565gri |
Sweter Ciążowy Model 40004C Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
GORSENIA PENIUAR K 093 DONNA BIAŁY
Zmysłowy szlafrok-peniuar wykonany z delikatnej tiulowej siateczki. Rękaw 3/4 wykończony drobną mereżką, linia dekoltu obszyta satynową lamówką. Z przodu oraz na rękawach wstawki z haftu na tiulu. W pasie zalotne wiązanie wykończone satynową tasiemką. Świetnie sprawdzi się jako bielizna ślubna.
Z serii Gorsenia Donna polecamy również figi, szorto-stingi, koszulkę oraz pas do pończoch
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XXL/XXXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XXL/XXXL |
Kusząco opinająca ciało haleczka wykonana z miękkiej koronki w kwiatowe wzory. Głęboki dekolt pięknie eksponuje piersi a figlarne sznurowanie nadaje wyjątkowego uroku. Dół haleczki ścięty pod ukosem wygląda bardzo ciekawie. Stringi do kompletu w zestawie.
Tkanina: 90% acrylic, 10% spandex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
Zolux Torba transportowa mała jasnobrązowa 423410TAU
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 35x szer. 20x wys. 21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Quadrocopter, Latający Walec - Sky Walker 1306
| DANE TECHNICZNE:4 kanały; 2,4GHzPlastikowa i wytrzymała konstrukcja stelażuLot 4 Kanałowy: sterowanie: Góra - Dół; Prawo - Lewo; Przód - Tył; lot bokiem.Akumulator: 3,7V 350mAhCzas lotu: około 10 minCzas ładowania: około 60 minGiętkie łopaty zabezpieczone wewnątrz szkieletu kuli |
| W ZESTAWIE:modelpilot zdalnego sterowaniaprzewód USB do ładowania.oryginalne pudełkoinstrukcja w języku angielskim |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1306 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1306 |
Sukienka wizytowa model 697h Blue - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
PURINA CAT CHOW Special Care Urinary Tract Health 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |


_88810.jpg)