| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 16mm / 30cm kolor: zielony łapki orange
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
T-shirt Damski Model MOE171 Navy - Moe
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 96 cm |
| M | 62 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
CERTECH Żwirek Super Benek Biały Antybakteryjny Plus 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
TETRA Min Crisps - pokarm podstawowy dla rybek tropikalnych 12g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766402 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766402 |
Bluzka Model H4 Dark Grey/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 68 cm | 84 cm |
| 38 | 69 cm | 90 cm |
| 40 | 70 cm | 96 cm |
| 42 | 71 cm | 102 cm |
| 44 | 72 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
9100-07 Main Gear - Zębatka Główna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-07 |
CERTECH Natural- Vit Owoce Lasu - Przysmak dla gryzoni z dodatkiem owoców lasu 200g
Skład: Suszone owoce 41%, Suszone Warzywa: 24%, Nasiona oleiste: 17%, Granulat owocowy 12%, suszone zioła 6% Wartości odżywcze: Białko 9% Włókno 17% Tłuszcz 7% Zawiera witaminy: A,E, Wapń, Fosfor, Miedź
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12207 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12207 |
Tropical Bacto-Activ 250ml.- Preparat z żywymi kulturami baktri
Przyspiesza dojrzewanie akwarium i usuwa zanieczyszczenia organiczne.
Preparat zawierający żywe, wyselekcjonowane szczepy i kultury biologicznie czynnych bakterii wspomagających redukcję poziomu amoniaku i azotynów w akwarium.
Przeznaczony do stosowania w nowych zbiornikach z uzdatnioną wodą, w ustabilizowanych akwariach, po podmianie wody lub wymianie filtra oraz po leczeniu ryb. Preparat efektywnie przyspiesza proces dojrzewania akwarium, stymulując rozwój bakterii nitryfikacyjnych. Regularnie stosowany zapewnia biologiczną równowagę w zbiorniku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Biustonosz Soft Model V-5531 Goldstone Black/Beige - Axami
Miękka balkonetka Goldstone uwiedzie cię zmysłowym ażurem czarnej koronki i zmysłowym wykończeniem dekoltu. Uniwersalne połączenie kolorów, czerni oraz beżu, oraz subtelne dodatki czynią z tego biustonosza propozycję niezapomnianą. Tył z gładkiej mikrofibry. Model posiada pionowe fiszbiny boczne oraz regulowane, nieodpinane ramiączka.
~Polamid 42 %
Polyester 54 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Mikro-Kamera HD Nagrywaj. Obraz+Dźwięk (30-dni Pracy!!).
Profesjonalna Szpiegowska Mikro-Kamera (30...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
Sukienka Plażow Tunika Model Lily Mykonos M-339 Szafir - Marko
Produkt najwyższej jakości, potwierdzony hologramem
Uszyty z włoskiej tkaniny, z dodatkiem Lycry
Regulowany dekolt
Seksowny fason
Elegancka stylistyka
Śliczny kolor
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| XL | 96-100 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Kubek Termiczny (400ml) z Systemem Szybkiego Otwierania "CLICK-CLACK".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149875 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149875 |
Spódnica z eko-skóry na podszewce GR1263 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Zolux Torba transportowa duża jasnobrązowa 423430TAU
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce. Wymiary: dł. 50x szer. 27x wys. 28 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Sukienka Plażow Tunika Model Elsa Magenta M-313 Dark Pink - Marko
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 93-96 cm | 90-92 cm |
| M | 80 cm | 89-92 cm | 87-89 cm |
| S | 78 cm | 85-88 cm | 84-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Nasi botanicy zaobserwowali, że kwiatek szczególnie dobrze czuje się postawiony na parapecie czy biurku w pokoju dzieci i nastolatków oraz wszystkich, którzy lubią odrobinę pozytywnego szaleństwa, kolor, radość, uśmiech i… muzykę!
„Roślinka\", która gra na gitarze i tańczyNakarm kwiatek energią z baterii, włącz przycisk i ciesz oczy oraz uszy jedynym w swoim rodzaju show! Kwiatek tańczy oraz gra na dołączonym instrumencie z wprawą godną mistrza estrady.Pomysłowy i stylowy upominekWybierając kilka kwiatków z różnymi instrumentami, możesz stworzyć własny, bardzo kwiecisty zespół muzyczny!Hit wśród interaktywnych gadżetów muzycznych!Rewelacyjna ozdoba, która ucieszy każdego
Bezpieczeństwo i jakość na 5!Dzięki najwyższej staranności wykonania oraz jakości wykorzystanych materiałów, gadżet jest bezpieczny w użytkowaniu. Doniczka i kwiatek są miękkie, a zarazem stabilne.
Gotowy na założenie niebanalnego domowego ogródka? To załaduj kwiatek do koszyka i czekaj na dostawę!
Zawartość zestawu:kwiatek - interaktywna zabawka muzyczna (1 szt.)Specyfikacja:
| Zasilanie: | baterie (brak w zestawie) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | CL1325 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | CL1325 |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Mehendi Black - Róża
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
BOTKI AŻUROWE OPEN TOE BEŻOWE M286 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |


_88811.jpg)