Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Modny deseń - gradient
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sianko zalecane jest dla królików i gryzoni. Niewielki dodatek świeżych ziół zwiększa walory smakowe i zapachowe produktu. Produkt ekologiczny.
Produkowane pod nadzorem lekarza weterynarii nr 24693003
Skład: 100% naturalnych włókien roślinnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
Sukienka Model ED001-7 Chaber - Ella Dora
Sukienka idealna na wiele okazji oraz dla wszystkich wielbicielek stylu retro, vintage. Sukienka sprzedawana jest bez halki.
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 64-96 cm | 56-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L009 Pink - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 87 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 87 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
MANN HU945/3 X Filtr oleju (wkład)odpowiednik 02931095
| HU9453X |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 2931095, HU945/3 X |
| EAN | 02931095 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+%28wk%C5%82%C4%85d |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 2931095, HU945/3 X |
| EAN | 02931095 |
| Zastosowanie | Filtr oleju (wkłąd |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Sukienka Model 129-5 Justyna Navy/Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 90 cm | 82 cm |
| M | 84 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 78 cm | 78 cm | 70 cm |
| XL | 96 cm | 96 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model T190/1 Black - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/L | 63/72 cm | 92-104 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 65/74 cm | 110-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model L-101 Black - Excellent Beauty
Seksowny komplet na namiętne chwile we dwoje!
- komplet składa się z pół gorsetu, pasu do pończoch i stringów
- wykonany z błyszczącego materiału imitującego skórę oraz subtelnej siateczki
- miseczki usztywniane
- ramiączko regulowane, odpinane zakładane na szyję
- z tyłu zapięcie na haftki
- ozdobne wstawki z błyszczących cyrkonii
- fiszbiny pionowe
- pas do pończoch z tyłu zapinany na haftki
- troczki regulowane, odpinane
- stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
UWAGA! Komplet nie zawiera pończoch.
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 80-85 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 70-75 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Skład surowcowy: 94% Bawełna, 6% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1518 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1518 |
POMPA HYDRAULICZNA IHI PSVK2-27 CKG- HS-7 ,20630-32701
Numery do celów porównawczych:
PSVK2-27 CKG- HS-7 ,20630-32701
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 20630-32701AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 20630-32701AE |
Płaszcz przeciwdeszczowy Cars - Auta szary 6 - Disney
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 6211/2 6sz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 6211/2 6sz |
Figi Model Modelia II White - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Ratowniczy Victorinox RescueTool (15-funkcyjny) + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160003539 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160003539 |
9053-15 Decorative Bar - wsporniki ogona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-15 |
Żakiet Model MOE243 Beige - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 61 cm | 98 cm |
| M | 60 cm | 61 cm | 94 cm |
| S | 60 cm | 61 cm | 90 cm |
| XL | 61 cm | 62 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model ASP0030 Grey - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Zolux Perełki szklane fioletowe 380g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357513 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357513 |
Kuweta kryta LUX - dekor kwiaty / z filtrem i łopatką
Wykonana z dobrej jakości plastiku z bardzo efektownym wzorem kwiatowym.
Toaleta wyposażona jest w filtr węglowy, który doskonale pochłania nieprzyjemne zapachy. Posiada dużą, mocną rączkę, dzięki której można ją łatwo przenosić.
Do zestawu dołączona jest plastikowa łopatka do usuwania nieczystości.
Wymiary 39 x 50 x 40 [cm]
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RIGA |
| Kod producenta | 00-003797-EL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RIGA |
| Kod producenta | 00-003797-EL |
Rękawiczki Model 01 Grey - Kamea
Klasyczne, bardzo ciepłe rękawiczki 01.
- wykonane z wełnianej przędzy,
- doskonale dopasowują się do dłoni,
- idealne na mroźne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | U816-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | U816-07 |
Tropical Pond Sticks Mixed 4kg.- Niska zawartość fosforu ? nie powoduje ekspansji glonów w oczku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |


_134495.jpg)