Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Modny deseń - gradient
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Silvia Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
TETRA Repto DecoArt Giant Bamboo - dekoracja 90cm
Naturalnie wyglądające rośliny pływające do terrarium wodnych.
- Łatwe i szybkie wdrożenie
- Brak kosztów konserwacji, łatwe do czyszczenia
Informacje o produkcie:
90 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203563 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203563 |
CHABA Obroża taśmowa ozdobna 25mm / 55cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model MOE219 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 94 cm |
| M | 88 cm | 90 cm |
| S | 86 cm | 86 cm |
| XL | 92 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby z wapniem dla szynszyli
- dostarczają wielu ważnych dla zdrowia witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych
- wzmacniają odporność organizmu
- ziarna zbóż są idealne do chrupania, bardzo smaczne i zdrowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 26556 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 26556 |
TETRA ReptoMin - pokarm w postaci pałeczek dla żółwi wodnych 1L
? posiada witaminy oraz mikroelementy
? zawiera składniki mineralne niezbędne do budowy pancerza i kości
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204270 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204270 |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie.
Zastosowane do produkcji materiały to:
- mikrofibra/baranek - bardzo miękkie i delikatne w dotyku, antyalergiczne, stosowane do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Całość można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Wymiary przybliżone: 45 x 45 cm, wysokość ok 18 cm.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BYXL-ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BYXL-ec |
Sukienka Model M223 Black - Figl
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Mini-Kamera Bezprzewodowa + Odbiornik do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160023 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sabrina Black - Nipplex
~Inne 8 %
~Polamid 14 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 98 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 108.5 cm | 94 cm | 94 cm | 78 cm |
| S | 108 cm | 90 cm | 90 cm | 74 cm |
| XL | 109.5 cm | 102 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 110 cm | 108 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Tatrapet Animal Lovers Puppy mix 0,9kg. -ciasteczka dla szczeniąt
Pyszne ciastka o różnych smakach dla psów. Są zdrowe i lekkostrawne, dodatkowo wzmacniają zęby i dziąsła. Można je podawać jako przysmak lub nagrodę podczas zabawy lub szkoleń. Gramatura: 0,9kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Kod producenta | 453.42 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Kod producenta | 453.42 |
Tatrapet Breloczek z torebkami na odchody 491.37
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
POMPA HYDRAULICZNA HANOMAG 70E ,0510666003
Numery do celów porównawczych:
0510666003
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AE510666003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AE510666003 |
Figi Model 1830 Big Black - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Filtr do stawów DEKOR do pomp PFN 2500/3500
| Nazwa produktu | |
| Kod produktu | 102467 |
| Przeznaczony do oczka o poj. (m3) | 5 |
| Polecana pompa PFN |
2500/3500 |
| IN/OUT (cale) | 3/4 |
| Kod kreskowy | 5905546001748 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102467 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102467 |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- z przodu wstawki z delikatnej koronki
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |


_134498.jpg)