~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model L039 Khaki - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 103 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
Biustonosz push up Biustonosz Push Up Model Nash 31771 -00X White - Esotiq
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| 65 D | 83-84 cm | D |
| 65 E | 85-86 cm | E |
| 65 F | 87-88 cm | F |
| 65 G | 89-90 cm | G |
| 70 B | 84-85 cm | B |
| 70 C | 86-87 cm | C |
| 70 D | 88-89 cm | D |
| 70 E | 90-91 cm | E |
| 70 F | 92-93 cm | F |
| 70 G | 94-95 cm | G |
| 75 B | 89-90 cm | B |
| 75 C | 91-92 cm | C |
| 75 D | 93-94 cm | D |
| 75 E | 95-96 cm | E |
| 75 F | 97-98 cm | F |
| 80 B | 94-95 cm | B |
| 80 C | 96-97 cm | C |
| 80 D | 98-99 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Biały |
Sukienka Dzianinowa sukienka z dekoltem w łódkę S95 Navy - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 97.5 cm | 87 cm | 71 cm |
| 38 | 105 cm | 101.5 cm | 91 cm | 75 cm |
| 40 | 107 cm | 105.5 cm | 95 cm | 79 cm |
| 42 | 108 cm | 109.5 cm | 99 cm | 83 cm |
| 44 | 110 cm | 113.5 cm | 103 cm | 87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Zolux Perełki szklane szafirowe 380g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357511 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357511 |
Figi Model 647P Maddie Kolorowy Kalejdoskop - Gaia
Klasyczne figi w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Wykonano je z połączenia niebieskiej oraz wzorzystej dzianiny. Z przodu wstawki z haftu. Model z podwyższonym stanem. Całość uzupełnia mała kokardka umieszczona na środku majtek.
Elastan 16 %
~Polamid 64 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Bella chemise Pink - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Różowy |
Piżama Komplet Model Amelie 7225 Polvere Blue - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Obroża taśmowa ozdobna 16mm / 40cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
3-Diodowa Lampka USB do Komputera.
Białymi Diodami LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544147 |
Sukienka Model M135 Beige - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 68 cm |
| 38 | 96 cm | 72 cm |
| 40 | 100 cm | 76 cm |
| 42 | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 2656 Green - YourNewStyle
Elastan 5 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M/L | 87 cm | 92 cm | 88 cm | 84 cm |
| S/M | 87 cm | 88 cm | 84 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
Niemiecki Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) z XVIIw. - Złoty.
Skałkowego z XVII wieku - Złoty.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620115 |
Figi Model Perfecta Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 104-126 cm |
| S/M | 82-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Gracz wcielając się w amerykańskiego rangera Nathana Hale'a, wyrusza z misją powstrzymania najeźdźcy. Gra nie tylko zaoferuje tryb single player, o dosyć ciężkim klimacie, ale też rozbudowany multiplayer z ponad 60 poziomami i możliwością jednoczesnej zabawy dla 40 osób.
II Wojny Światowej nigdy nie było, ale dla ludzkości pojawia inne, jeszcze gorsze zagrożenie...
autorzy bestsellerowej serii Ratchet & Clank proponują niezwykły klimat wojny z Obcymi z wykorzystaniem dużej ilości róznego rodzaju pomysłowych broni przejmujesz rolę Nathana Hale'a, członka 75 Pułku Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych walczacego ramię w ramię u boku Brytyjczyków o ostatni broniący się bastion - Anglię, choć akcja przniesie Cię także w tereny Azji przerażające projekty bestii, z którymi będziesz toczył zaciekłe walki tryby gry dla wielu graczy, w tym kooperacja dla dwóch graczy w Story Mode i zabawa aż dla 32. graczy w trybach versus!
Sukienka Plażow Tunika Plażowa Model SP-4 Fluo - Ava
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Pomarańczowy |
ŚNIEGOWCE ZE SPRZĄCZKĄ AB-6C CNBAB-6C - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 081 White - Gaia
Elastan 12 %
~Inne 4 %
~Polamid 68 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
SATYNOWE BALERINKI CZARNE A8621 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Brit Care Cat Sunny I\'ve beautiful hair 2 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Spódnica Model S008 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 60 cm | 96 cm | 78 cm |
| S | 59 cm | 92 cm | 74 cm |
| XL | 62 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |


_36239.jpg)