~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Slip Tanga |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Slip Tanga |
TRAMPKI ZE WSTĄŻKAMI BIAŁO-MIĘTOWE DC11 WHITE/GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
SNEAKERSY DAMSKIE SZARE NC158 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Filtr powietrza zewnętrzny Donaldson P772580 / New Holland TD5030, TD5040 87682993
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | P772580, 87682993 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | P772580, 87682993 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
JULIMEX 50420 PÓŁHALKA WYSOKA TALIA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Naturalny |
| rozmiar | L,XL,XS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Naturalny |
| rozmiar | L,XL,XS |
Spodnie Damskie Model M418 Bordo - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Tunika Model Tina Black - Bas Bleu
Seksowna tunika idealna do legginsów.
- okrągły dekolt
- krótkie rękawy
- przód zdobi wstawka z siateczki
- elastyczny materiał
- wydłużony tył
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Botki Model KB100-407SA-2 Black - Heppin
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model K210 Navy - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Grand Theft Auto IV rozpoczyna nową erę w serii. Gra otrzymała m.in. zmieniony silnik graficzny R.A.G.E., który zapewnie więcej tekstur i szczegółów w otoczeniu oraz przebudowany system misji. Głównym bohaterem GTAIV jest Niko Bellic, imigrant ze wschodniej Europy, który w Stanach Zjednoczonych marzy o spełnieniu „amerykańskiego snu”. Szybko jednak przekonuje się, że życie imigranta w USA nie jest usłane różami. Fabuła z pewnością znacznie bliższa Polakom od poprzednich części gry.
Sukienka Model 249 Navy - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Przenośny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS+GSM+3G/4G+WiFi...
Monitoringu Pojazdów GPS + GSM + 3G + 4G/LTE + WiFi + DCS + PHS +
+ CDMA oraz Podsłuchów, Telefonów GSM, kamer bezprzewodowych /
/...
Bluza Damska Model M119 Grafit - Infinite You
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Chmurka Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Czapka Romantic diamond Grafit - Art of polo
Długość 20 cm.
Skład: 85% akryl, 9% elite, 6% poliamid.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
Bluza Damska Model K196 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Kamizelka Model S064 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101/88 cm | 92 cm |
| M | 101/88 cm | 88 cm |
| S | 101/88 cm | 84 cm |
| XL | 101/88 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 1000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 1000 |
Beret Model Tiona Navy - Kamea
Beret TIONA to urocze nakrycie głowy, z modnym ściegiem jodełkowym.
- jego główną ozdobę stanowi kokarda z logowaną klamerką,
- wykonana z ciepłej, miękkiej przędzy lekko zwisająca do tyłu,
- idealna dla Pań ceniących szyk i elegancję.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |


_36243.jpg)