Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
Kwieciste zdobienia
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
Koszula Damska Model B63 1184 Beige - Nife
- urzekająca koszula damska
- wykonana z delikatnego i zwiewnego materiału
- marszczenia na dekolcie
- rekawy zakończone delikatnym mankietem
- zapinana z przodu na guziki
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 61 cm | 96 cm |
| 40 | 62 cm | 100 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| 44 | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415048 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415048 |
Figi Model Midi cotton Beige - Julimex Lingerie
Klasyczne, bezszwowe figi z delikatnie podwyższonym stanem. Wykonane w nowoczesnej technologii INVISIBLE-LINE. Dzięki temu bezszwowe figi są niewidoczne pod ubraniem, a ich brzegi są ultra cienkie i wykończone w specjalny sposób. Wyprodukowane są z niezwykle miękkiej w dotyku bawełny, co gwarantuje komfort oraz doskonałe dopasowanie do sylwetki.
Pakowane w eleganckie pudełko, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model Gomez 9642 Blue - Click Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Profesjonalna Latarka MagLite 4D/USA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777544191 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777544191 |
Sukienka z asymetrycznym dekoltem GR1539 Orange - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3295 |
POMPA HYDRAULICZNA IHI 28PX ,YPQ1A121283 ,5R217 ,40322217
Numery do celów porównawczych:
YPQ1A121283 ,5R217 ,40322217
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 40322217AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 40322217AE |
Bluzka Model L043 stripes Paski - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 68 cm | 94 cm |
| S | 67 cm | 90 cm |
| XL | 69 cm | 103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka z dużymi kieszeniami MM1022 Red - Mira Mod
Elastan 10 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model MOE072 Ecru - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 59 cm | 98 cm |
| M | 59 cm | 94 cm |
| S | 58 cm | 88 cm |
| XL | 60 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Plażow Pareo Model C Susperia Dark Violet - Marko
Długość 90cm x 2, szerokość 55cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Sweter SWE129 Ecru - MKM
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model Evita Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Celownik Kolimatorowy WALTHER PointStar 11/22mm.
Celownik ten kolimatorowy przeznaczony jest do wielu różnego rodzaju
pistoletów i karabinków...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844442796 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844442796 |
Sukienka Model MOE292 Powder Pink - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 95 cm | 110 cm | 110 cm |
| L/XL | 93 cm | 104 cm | 102 cm |
| S/M | 91 cm | 96 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Bodystocking Model Elsa Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 84-96 cm | 64-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok PODOMKA ALEGRANZA (wiskoza) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 72 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 72 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 72 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 72 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 72 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |


_134523.jpg)