Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
Kwieciste zdobienia
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Spacerail level 2 - Kulkowy rollercoaster
Myślisz, że trafiłeś na kolejne nudne puzzle czy klocki?
O nie... Nic bardziej mylnego...
Spacerail to coś, czego jeszcze nie widziałeś.
Nazywasz się osobą oryginalną? Świetnie!
Podejmij wyzwanie i złóż swój własny tor kulkowy!Jak to działa?Cała konstrukcja wykonana jest z metalu, plastiku i żyłki.
Połączenie wszystkich elementów finalnie daje wielki tor, po którym wędrują metalowe kulki.
Zjeżdżają one przez pętle jedna za drugą aż dotrą do windy, która wiezie
je na sam szczyt budowli gdzie zabawa zaczyna się od nowa.
Spacerail to puzzle 3D, które wzbudzą Twoją kreatywność, ponieważ możesz budować konstrukcje
według swojego uznania, nie koniecznie zgodnie z krokami zawartymi w instrukcji.Idealna zabawa w gronie rodzinnymPasjonująca, wciągająca zabawa zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Doskonale rozwija wyobraźnię przestrzenną. Łączy ze sobą elementy pracy twórczej ze zdolnościami manualnymi. Zestaw doskonały na prezent. Złożony obiekt może stać się nieprzeciętną ozdobą pokoju, jak również zaczątkiem kolekcji.
Dane techniczne:Poziom: 2 z 9 Długość toru po złożeniu: 10000mm (10 metrów)Wymiary: 60cm x 18cm x 36cmIlość stalowych kulek: 2Poziom trudności: ŁatwyPrzewidywany czas składania: 2-3hWiek: od 15 roku życiaDołączona instrukcja w języku polskimZobacz na filmie tor SpaceRail:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-2 |
ADIDAS VS ADVANTAGE CL W BB9616 Biały - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Biały |
Rewolucyjny Masażer Głowy i Oczu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414992 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414992 |
TETRA DecoArt Plantastics Hygrophila 46cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607156 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607156 |
Bluzka Model Rose White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Wizytowa Model M 820c Red - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model Mystique Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415447 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415447 |
Sukienka Model M133 Powder Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 152 cm | 120 cm |
| S/M | 140 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Sandał PŁASKIE SANDAŁKI Z PEREŁKAMI 3086-26Y - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Mini-Alarm z Barierą/Bramką Podczerwieni.
Mini-Alarm z Barierą/Bramką Podczerwieni
Nadajnik i Odbiornik.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735555 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735555 |
DAKO-ART Pokarm dla fretki 360g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Nożyczki do obcinania pazurów dla kota duże
Obcinanie pazurków jest jedną z regularnych rodzajów pielęgnacji pupila. Jest ważne zarówno dla zdrowia i kondycji ulubieńca jak i jego właściciela. Pazurki obcina się tylko na samych końcach, przezroczystą ich końcówkę. Jeśli nie mamy doświadczenia warto zapytać oto weterynarza lub zaprzyjaźnionego hodowcę.
Nożyczki wykonane ze nierdzewnej stali, posiadają specjalne profilowanie, ułatwiające pewne obcięcie pazurka bez jego zgniatania i kaleczenia.
Antypoślizgowy uchwyt cążek daje precyzje i łatwość obsługi.
Nożyczki przeznaczone dla małych zwierząt domowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 481102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 481102 |
Dolina Noteci Premium z dziczyzną puszka 400 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Vitakraft Mc. Green 50g.- Karma uzupełniająca dla świnek morskich z lucerną
Karmienie: 1 sztuka dziennie zapewni Twojemu pupilowi witalność i dużo energii.
Skład: Zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25670 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25670 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 763 ,SKP2 14D SC06 RTC G/8G
Numery do celów porównawczych:
SKP2 14D SC06 RTC G/8G
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BC763AC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BC763AC |
Brit Care Cat Lucky I\'m vital adult 7 kg
FORMUŁA KURCZAK Z RYŻEM
CHRUPIĄCA KARMA POPRAWIA APETYT TWOJEGO KOTA ORAZ ZACHĘCA DO GRYZIENIA NISKA ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU / WYSOKA ZAWARTOŚĆ BŁONNIKA ZAPOBIEGA NADMIERNEMU PRZYROSTOWI WAGI NISKA ZAWARTOŚĆ MAGNEZU OGRANICZA TWORZENIE SIĘ KAMIENI NERKOWYCH I UMOŻLIWIA UTRZYMYWANIE OPTYMALNEGO PH MOCZU 6.0-6.5
SKŁAD: dehydratyzowany kurczak (18%), ryż, mączka z kurczaka (15%), dehydratyzowany indyk (12%), tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolem), suszone jabłka, otręby ryżowe, drożdże browarniane, wątróbka z kurczaka (2%), olej z łososia, siarczan glukozaminy (260mg/kg), siarczan chondroityny (160mg/kg), mannano-oligosacharydy (155mg/kg), frukto-oligosacharydy (125 mg/kg), ekstrakt z jukki Schidigera (85 mg/kg), rokitnik (50mg/kg)
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 34%, tłuszcz surowy 12%, włókno surowe 5.2 % , popiół surowy 6.8 %, wilgotność 10%, wapń 0.8 %, fosfor 0,6%, sód 0,75%, magnez 0,042%.
DODATKI ODŻYWCZE w 1kg: witamina A (E672) 22 500 j.m., witamina D3 (E671) 900 j.m., witamina E (3a700) 650 mg, witamina C (E300) 300mg, tauryna 2 300 mg, chlorek choliny 2 100 mg, L-karnityna 65 mg, niacyna 40 mg, biotyna 1.8 mg, cynk (E6) 150 mg, mangan (E5) 56 mg, żelazo (E1) 47 mg, miedź (E4) 11 mg, jod (E2) 3.7 mg, selen (E8) 0.23 mg, DL-metionina (3.1.1.) 13 mg, arginina (3c3.6.1) 11 mg, L-lizyna (3.2.3) 9 mg, Heksametafosforan sodu (E452i) 710 mg, kwas tłuszczowy omega 3 : 0,27%, kwas tłuszczowy omega 6: 1.45%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Figi Model Supressa Beige - Wolbar
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |


_134625.jpg)