Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi
- dekolt z modnymi paskami - gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z fiszbinami i wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- konstrukcja unosi, przybliża piersi i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Płaszcz dwurzędowy model PLA022 - Mattire
Polyester 73 %
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
TOREBKA KOPERTÓWKA AKSAMITNA BORDOWE TB-P-101 BORDOWY - Inello
Wysokość 13,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Trampki Model BKA-84 Navy - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Tropical D-Allio Plus 600ml.- Wieloskładnikowy pokarm płatkowany z czosnkiem
W płatkach D-Allio Plus wykorzystano od dawna znane i cenione właściwości czosnku (Allium sativum L.). Ten naturalny dodatek wzmacnia organizm ryb oraz wspomaga procesy trawienia. Wysoka wartość odżywcza pokarmu, optymalnie dobrany zestaw witamin i mikroelementów oraz naturalne właściwości czosnku sprawiają, iż jest to niezastąpiony pokarm podczas kuracji leczniczych, rekonwalescencji ryb i ich aklimatyzacji do nowych warunków. W celu urozmaicenia diety paletek i innych wymagających gatunków ryb poleca się stosowanie D-Allio Plus na przemian z innymi pokarmami marki Tropical, np. Regular, D-50 Plus, Astacolor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Krzesiwo Gerber Bear Grylls Fire Starter.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414913 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414913 |
MAELSON KLATKA - Soft Kennel 92 - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEALSON |
| Kod producenta | 7009E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEALSON |
| Kod producenta | 7009E |
Figi Model Futura White - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków K6 57,5 x 33,5 x 55 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sukienka model T194/1 Dirty Blue - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 94 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 88 cm | 106 cm | 100 cm | 80 cm |
| XXL | 89 cm | 110 cm | 104 cm | 84 cm |
| XXXL | 90 cm | 114 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model K239 Lilli-Rose Pink/Grey - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z elastycznej, wzorzystej, drukowanej dzianiny. Z przodu dwie aplikacje gipiurowe. Nogawki wykończone gładko ukrytą taśmą elastyczną.
Do kompletu polecamy biustonosz Lilli-Rose.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 3XL | 110-114 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
6047 A-003 Koszyczki Do Silników 2szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-003 |
Slipy Model High Emotion 507/02 Turkus - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Nature\'s Protection Light 12kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sukienka Sandra 200 Red - IVON
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 74 cm |
| 38 | 85 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 84 cm | 84 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
SZTYBLETY DAMSKIE Z ĆWIEKAMI NC71 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Brit Let\'s Bite Dog Duck Breast 80g- Naturalne przysmaki dla psa o smaku kaczki
Mięso z kaczki wzbogacone witaminami A i B2
Doskonałe jako nagroda
Strunowe zamknięcie pozwala dlugo zachować świeżość i wspaniały aromat przysmaków
Skład: Mięso z kaczki (100%) Analiza: Białko 69%, Włókno surowe 0,5%, Tłuszcz 4%, Wilgotność 20%, Popiół 4,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Bolek i Lolek. Alfabet i nauka czytania
Dwa Gorące Serduszka - ogrzewacz rąk - ogrzej dłonie
Serduszka są wielokrotnego użytku. Po przegotowaniu ich w wodzie są jak nowe!
Gadżet w pigułce: - dwa gorące serduszka zapakowane w ładną metalową puszkę
- po naciśnięciu metalowego przycisku rozgrzewa się i pozostaje ciepłe przez około 30 minut
- aby ponownie użyć serduszka należy włożyć je do gotującej się wody na około 10-15 minut, a następnie poczekać aż ostygnie
- serduszko jest bezpieczne, nie powoduje alergii
- bardzo atrakcyjne metalowe opakowanie
- wymiary: 10,5 x 10,5 x 2 cm
- doskonałe na prezent
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | gor.ser |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | gor.ser |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,M |
Odstraszacz na Psy, Koty, Zające i Wiewiórki.
na Psy, Koty,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415212 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415212 |


_315437.jpg)