Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi
- dekolt z modnymi paskami - gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z fiszbinami i wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- konstrukcja unosi, przybliża piersi i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sandały Model KBHL201211 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Sukienka dzianinowa M-035 Black - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Trixie Wiklinowy kosz rowerowy czarny
- z wikliny
- z drucianym okratowaniem pokrytym plastikiem
- do zawieszenia na kierownicy
- dwa uchwyty
- z poduszką z imitacji zamszu - antracytową
- poduszka do prania ręcznego w temperturze 30 st. C
- wymiar 50 x 41 x 35 cm
- dla psów o wadze do 8 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2818 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2818 |
Sweter Damski Model 329 Grey - Figl
- klasyczny golf damski dostępny w kilku kolorach
- długi rękaw
- wykonany z dzianiny w delikatne prążki
- dopasowany i rozciągliwy materiał
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
MJX X400 X400-024 Kabel USB Ładowarka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-024 |
Figi Model 659P Ursula White - Gaia
Eleganckie figi. Wykonane zostały z połączenia dzianiny w kropeczki oraz gładkiej dzianiny. Po bokach wstawki z pięknego haftu. Model z lekko podwyższonym stanem. Całość uzupełnia mała kokardka umieszczona na środku.
Elastan 15 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
BUTY SPORTOWE ZE ŚCIĄGACZEM NA06D.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Slipy chłopięce bawełniane w paseczki z kolorowym zabawnym nadrukiem. W opakowaniu 3 sztuki, cena dotyczy opakowania.
Skład: 100% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL |
TETRA Tetratec Impeller IN 800 - wirnik do filtra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607729 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607729 |
Figi Model K413 Mon Cheri Bordo - Gorsenia Lingerie
Wygodne, pełne figi wykonane z miękkiej w dotyku, elastycznej microfibry. Na przodzie trójkątna wstawka z tiulu elastycznego ozdobiona dwoma małymi aplikacjami gipiurowymi. Przód i tył fig łączą fantazyjnie ułożone i połączone ze sobą paseczki elastyczne.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model 667B Ronnie White - Gaia
Kobiece figi typu brazilian. Powstały z połączenia siateczki, kuszącej koronki oraz lśniącej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz 667.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Toaleta narożna do klatki dla gryzoni mała
Wymiary:
bok - 16 cm x 7 cm x 12 cm ->wysokość
Różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6254 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6254 |
Motor 1315-11 Sky Hawkeye Silnik do modelu 1315s 1315c
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-11 |
Sukienka Model MOE311 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 108 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 108 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 108 cm | 96 cm | 82 cm |
| XXL | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
CZARNE SZPILKI SWEETHEART 5079-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Kamera GSM (zasięg cały świat!) + Powiadomienie/Alarm + Podsłuch Otoczenia + PIR + MMS/SMS + WWW...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6948967990216 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6948967990216 |
Sukienka Model SUK 101 Beige - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 84 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 100 cm | 78 cm |
| 40 | 93 cm | 92 cm | 104 cm | 82 cm |
| 42 | 94 cm | 96 cm | 108 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Trixie Miska wymienna ze stali nierdzewnej dla psa 1,8 L
Pojemność miski: 1,8 l
Średnica: 20 cm
Pasuje do stojaków: TX-24833 oraz TX-24921
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24843 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24843 |
Arion Original Adult Medium Lamb & Rice - bezglutenowa karma z jagnięciną i ryżem 12 kg
-Bez glutenu
-Bez kukurydzy
-Bez zbóż
by zapewnić zwównoważoną florę bakteryjną w jelitach
i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.
zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów by zapewnić należyte
funkcjonowanie organów wewnętrznych i optymalny
przebieg trawienia przez całe życie psa.
odpowiedni poziom niezbędnych nienasyconych kwasów
tłuszczowych (NNKT) Omega-3 i Omega-6 dla zdrowej i lśniącej sierści.
Składniki: Ryż (50%), jagnięcina (w postaci dehydratyzowanej 26%), kurczak, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, pulpa z buraka cukrowego, drożdże browarniane, sól kuchenna, chlorek potasu, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Piżama East 35734-33X Czerwono-grafitowa - Henderson
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm cm | 98-102 cm cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |


_315829.jpg)