Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
SUSHICAT kąski tuńczyka z krewetkami w sosie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: tuńczyk, krewetki 9,6%, modyfikowana skrobia tapioki, kurczak, makrela, gluten pszenny, jajka w proszku, białko grochu, cukier, karmel, tripolifosforan sodu, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 12%; tłuszcz 1%; popiół surowy 1,1%; włókno surowe 0,1%; wilgotność 83%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1021 |
| EAN | 8059149028019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1021 |
| EAN | 8059149028019 |
ROYAL CANIN Shih Tzu Junior 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka Na Butelkę Lady DiVinto
Gadżet w pigułce: - pasuje do standardowych butelek wina, wódki i innych trunków
- wykonana z neoprenu
- sprawdzi się jako dodatek do prezentu lub ozdoba stołu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | lady-divinto |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | lady-divinto |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Podkolanówki Klasyczne Model Microfibre Code 501 Grafit - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Salma Yellow/Navy - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyii
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- dwukolorowe figi składające się z dwóch warstw
- subtelny ażurowy wzór
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
LETNIE SLIPONY T016-36OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
TETRA Tablets TabiMin XL - Kompletny pokarm dla wszystkich ryb dennych 133 tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T210011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T210011 |
Spódnica Komplet Model M476 Green - Figl
Skład: 65% poliester, 35% wiskoza
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Cena obejmuje wybraną adresówkę wraz z grawerem.
Grawer
Dla rozmiaru S (mały) maks. 3 linijki , 10 znaków każda (łącznie ze spacjami). Doradzamy wybór 2 linijek, co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru M (średni) maks. 5 linijek, 16 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru L (duży) maks. 5 linijek, 19 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Grawerowanie tylko drukowanymi literami
W przypadku stwierdzenia wadliwości zawieszki (uszkodzenia powłoki lub błąd graweru) wymieniana jest ona na nową.
Wymiary
| Mała | Średnia | Duża | |
| Średnica | 20mm 0.8″ |
30mm 1.2″ |
38mm 1.5″ |
| Wysokość całkowita | 24mm 0.9″ |
35mm 1.4″ |
44mm 1.7″ |
| Waga | 7g 0.2oz |
16.1g 0.6oz |
24.7g 0.9oz |
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA NIE PODLEGA ZWROTOWI LUB WYMIANIE (jeśli nie jest wadliwy)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | 8RT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | 8RT |
Spodnie Damskie Model K420 Wzór 40 Black - Lenitif
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
FILTR PALIWA MANN WK8044X nr OEM New Holland 84171722, 6005031027, FS19680, FS19774, 87803187
MXU115
Steyr : 4100 Profi, 6115 Profi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 84171722, 6005031027, FS19680, FS19774, 87803187, |
| EAN | 84171722 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 84171722, 6005031027, FS19680, FS19774, 87803187, |
| EAN | 84171722 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Mikita Fosforan Wapnia A+D3+E Megavit 400 tabl.
Analiza: wapń ? 170 g, fosfor ? 110 g, sód ? 0,012 g.
Właściwości i działanie: Uzupełnia niedobory wapnia i fosforu, pierwiastków wchodzących w skład kośćca. Wit. A wpływa korzystnie na wzrost i rozwój młodych zwierząt. Wit. D3 reguluje przemianę wapniowo- fosforową.
Właściwości i działanie: Uzupełnia niedobory wapnia i fosforu, pierwiastków wchodzących w skład kośćca. Wit. A wpływa korzystnie na wzrost i rozwój młodych zwierząt. Wit. D3 reguluje przemianę wapniowo- fosforową.
Wskazania: Szczenięta w okresie intensywnego wzrostu, samice ciężarne i karmiące.
Dawkowanie: 1 tabl./10 kg c.c. dziennie. W sytuacjach niedoborowych 1 tabl./5 kg c.c. lub wg wskazań lekarza weterynarii. Skład: fosforan dwu wapniowy drożdże piwne, węglan wapniowo-magnezowy, sacharoza, serwatka, glikol propylenowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Bluzka Model Nora Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 125 |
Furminator do usuwania podszerstka dla olbrzymich psów długowłosych XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112846 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112846 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 90G,100E,100F,95F,75K,75I,85J,90H,95G,95H,85H,80I,85I,90I,75J,80J,75L,100G,80K |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 90G,100E,100F,95F,75K,75I,85J,90H,95G,95H,85H,80I,85I,90I,75J,80J,75L,100G,80K |


_202628.jpg)