~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 95-99 cm | 83-86 cm | 100-103 cm | XL |
| L | 91-94 cm | 70-74 cm | 88-93 cm | L |
| M | 87-90 cm | 65-70 cm | 83-88 cm | M |
| S | 85-88 cm | 60-67 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 95-99 cm | 75-79 cm | 93-96 cm | XL |
| XXL | 100-105 cm | 80-83 cm | 96-99 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Artemida 18977 Multicolor - Click Fashion
Skład: 99% Bawełna, 1% Elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 84-88 cm | 64-68 cm |
| 38 | 96-100 cm | 88-92 cm | 68-72 cm |
| 40 | 100-104 cm | 92-96 cm | 76-80 cm |
| 42 | 104-108 cm | 96-100 cm | 80-84 cm |
| 44 | 108-112 cm | 100-104 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Wielokolorowy |
Zestaw 2szt. Odstraszaczy Solarnych na Krety, Nornice, Myszy Polne (na 2000m2).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59051947042589 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59051947042589 |
Muzyczna Mata Edukacyjna "Miasto".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862213 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862213 |
Rama Główna Mocowanie Elektroniki Intruder X30-21
Numer katalogowy: X30-21
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-21 |
SUSHICAT kąski tuńczyka z białą rybą w bulionie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
- w bulionie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: tuńczyk 60%, bulion rybny 33%, sola 5%, ryż, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 18%; tłuszcz 0,8%; popiół surowy 2%; włókno surowe 0,2%; wilgotność 80%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1027 |
Figi Model Roma White - Wolbar
Skład: 83% poliamid, 17% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
GF Majtki na cieczkę czerwone z koronką M01/1
Wykonane z bawełny oddychającej, bardzo miękkie i wygodne z regulacja oraz miejscem na wkładkę. Doskonale dopasowują się do ciała suczki, nie odsuwają się wraz z ogonem i nie powodują odparzeń jak majtki z sztucznych tworzyw. Ciekawa kolorystyka i wesołe zdobnictwo. Dostępne Rozmiary:
| Rozmiar | obwód pasa | Rasa |
| 0 | 20cm – 30cm | Chihuachua, Toy (pieski do 1,6kg. |
| 1 | 30cm – 38cm | Chihuachua, Yorkshire, Maltańczyk,Grzywacz |
| 2 | 35cm – 42cm | Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Toy-Pudel |
| 3 | 40cm – 47cm | Shi-Tzu, Mops |
| 4 | 45cm – 55cm | Westie,Jackrussel, Shi-Tzu, Mops, Pudel |
| 5 | 50cm – 65cm | Owczarek, Posokowiec, Poon, Bokser, Birdet |
| 6 | 60cm – 75cm | Terier rosyjski, Bernsrdyn, Dog niemiecki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | M01/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | M01/1 |
Legginsy Model Salma Black - Bas Bleu
Seksowne tregginsy dla pewnych siebie kobiet!
- imitacja skóry
- perfekcyjne dopasowanie
- podkreślają kobiece atuty
- w pasie komfortowa gumka
- imitacja kieszonek
- wstawki z wytłaczanego materiału
- nogawki zapinane na zamek
- grubość 200 DEN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna 16mm / 130cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Vitapol Magic Line Kolby dla świnek morskich z cytryną 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.Analiza: białko surowe 16%, włókno surowe 11%, oleje i tłuszcze surowe 7%, popiół surowy 3,9%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1370 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1370 |
Sukienka na każdą okazję GR1501 Beige - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Spawarka inwertorowa TIG VIPER 270 Soft Digital MAGNUM
Model: TIG VIPER 270 Soft Digital
Prąd spawania [A]: 250
Sprawność: 60%
Napięcie zasilania: 400V/50Hz
Zakres regulacji: płynny
Zabezpieczenie prądowe: 25A
Napięcie biegu jałowego: 54V
Szczelność obudowy: IP23
Zasilanie 400V, w komplecie kable MMA, uchwyt TIG
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sweter Narzutka model 70004C Neon Coral - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Woltomierz Samochodowy - Tester Akumulatora (12-24V).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907783415042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907783415042 |
Trixie Kuweta Classic z ramką Fioletowo-Liliowa
Wymiary:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40314 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40314 |
Kombinezon Damski Model KB112 Fuksja - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 154 cm | 82 cm | 82 cm | 72 cm |
| 36 | 154 cm | 86 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 154 cm | 90 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 156 cm | 94 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 156 cm | 98 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 156 cm | 102 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
S107-04 Connect Buckle - Łącznik Stabiliztora
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-04 |
Topór Obusieczny Dekoracyjny+Deseczka Montażowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415641 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415641 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kapielowy Model Letitia Ardesia-Papaya M-299 Orange/Grey_Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Rajstopy Model Roza 60 den Smoky - Fiore
Rajstopy gładkie, kryjące wykonane z mikrofibry.
- grubość 60 DEN
- bawełniany klin
- niewidoczne wzmocnienie palców
- niewiarygodnie ciepłe, miękkie i wygodne
~Polamid 86 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |


_63043.jpg)