| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75E/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75E/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75F/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75F/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75G/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 91-92 cm |
| 80D/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80D/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80E/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80E/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80F/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80F/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80G/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 80G/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 85D/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 94-95 cm |
| 85E/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| 85F/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85G/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 90D/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 102-103 cm |
| 90E/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90E/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90F/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| 90F/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE182 Green - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 112 cm | 102 cm | 84 cm |
| M | 89 cm | 108 cm | 98 cm | 80 cm |
| S | 88 cm | 104 cm | 94 cm | 76 cm |
| XL | 91 cm | 116 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Body Model Dagmar White - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model MOE201 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 112 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 110 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 110 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 112 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Szafka ReefMax 60x40x73cm
| Nazwa produktu |
AQUAEL REEFMAX STAND
|
| Kod produktu |
105737
|
| Wymiary (cm) |
60x40x73
|
| EAN |
5905546050685
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA.
CZAS REALIZACJI MIN.14 DNI ROBOCZYCH. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105737 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105737 |
Sukienka Model MOE360 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 113.5 cm | 104 cm | 120 cm | 86 cm |
| M | 113 cm | 99 cm | 115 cm | 81 cm |
| S | 112.5 cm | 94 cm | 110 cm | 76 cm |
| XL | 114 cm | 109 cm | 125 cm | 89 cm |
| XXL | 114.5 cm | 114 cm | 130 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1604 |
Nowość! Propozycja dla mam karmiących i kobiet w ciąży.
- miseczki, mostek i boczki wykonane z kwiecistej koronki
- od wewnątrz miseczki pokryte miękką bawełną
- między miseczkami urocza kokardka
- miseczki wyprofilowane drutem
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- wygodne zapięcie typu "klik"
- mozliwość odpięcia/zapiecia miseczki jedną ręką
- boczki wzmocnione fiszbiną pionową
- tył z siateczki
Skład: 88% poliamid, 8% bawełna, 4% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70F,70G,75C,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,85E,70H,80H,70I,65I,85F,80G,75H,65J,70J,75I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70F,70G,75C,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,85E,70H,80H,70I,65I,85F,80G,75H,65J,70J,75I |
Vidaron lakierobejca bezbarwny 2,5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Tropical Algin Pond 250ml.- Preparat do zawlczania glonów zielonych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Wał Wewnętrzny MJX T655-004 T55-004 T623
Numer katalogowy: T655-004
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-004 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-004 |
Koszulka Top Model K237 White - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Bluzka z krępy Santa-Roza MM2019 Liliowy - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Huntsman Silver Tech (15-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160015310 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160015310 |
Bluza Damska Model K215 Pink - Katrus
- świetna bluza damska
- wykonana z przyjemnej bawełny
- duży kaptur
- zapinana z przodu na zamek
- tył dłuższy
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194403 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194403 |
Spódnica Model MOE302 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 72 cm | 74 cm |
| M | 72 cm | 70 cm |
| S | 72 cm | 66 cm |
| XL | 72 cm | 78 cm |
| XXL | 72 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sweter Damski Model S51 Dark Yellow - Makadamia
Modny sweterek typu oversize.
- komfortowy luźny fason
- dłuższy krój
- dekolt w łódkę
- rękaw długi typu kimono
- po bokach kieszenie
- wykonany jest z ciepłej, wysokiej jakości przędzy
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 100 cm | 112 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Żółty |
Sweter Narzutka model 70004 Gray - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |


_90412.jpg)