| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75E/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75E/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75F/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75F/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75G/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 91-92 cm |
| 75G/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 91-92 cm |
| 80D/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80D/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80E/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80E/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80F/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80F/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80G/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 80G/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 85D/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 94-95 cm |
| 85D/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-95 cm |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| 85F/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85G/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 90D/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 102-103 cm |
| 90E/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90E/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90F/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| 90F/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model Falka Black - Róża
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Suwmiarka Cyfrowa/Elektroniczna z LCD + Etui.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415448 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415448 |
AQUA EL Filtr przelewowy VERSAMAX FZN-1 500l/h
| Nazwa produktu | FZN-1 |
FZN-2 |
FZN-3 |
| Kod produktu | 101705 | 101706 | 101707 |
| Wat (W) | 7,2 | 7,2 | 9,6 |
| Max przepływ (l/h) | 500 | 800 | 1200 |
| Poj. akwarium (l) | 20-100 | 40-200 | 80-300 |
| Wymiary (d/szer/wys) | 16 / 13 / 22,5 | 22,5 / 15 / 23,5 | 28,8 / 16 / 23,5 |
| Kod kreskowy | 5905546005197 | 5905546005203 | 5905546005210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101705 |
Modna kurtka z kontrastowymi długimi rękawami MM3024 Blue - Mira Mod
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
DAKO-ART Oskar - pełnowartościowy pokarm dla dużych papug 800g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Fabia Cream - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Smycz skórzana 16mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Profesjonalny Zegarek Męski NAVIFORCE VICKERS FULL METAL (3 kolory), z Metalową Bransoletą.
(elektroniczno-analogowy) NAVIFORCE VICKERS FULL METAL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077342616 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077342616 |
ZAWÓR WYDECHOWY URSUS 4512 , 4514 , 31431881
Numer do celów porównawczych :
31431881
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656314318781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656314318781 |
TRIXIE Miska ceramiczna z wizerunkiem kota 0,25 L
Kokorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24494 |
Bluzka Model Mary Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model MOE331 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 61 cm | 120 cm |
| L/XL | 60 cm | 110 cm |
| S/M | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Cena obejmuje wybraną adresówkę wraz z grawerem.
Grawer
Dla rozmiaru S (mały) maks. 3 linijki , 10 znaków każda (łącznie ze spacjami). Doradzamy wybór 2 linijek, co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru M (średni) maks. 5 linijek, 16 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru L (duży) maks. 5 linijek, 19 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Grawerowanie tylko drukowanymi literami
W przypadku stwierdzenia wadliwości zawieszki (uszkodzenia powłoki lub błąd graweru) wymieniana jest ona na nową.
Wymiary
| Mała | Średnia | Duża | |
| Średnica | 20mm 0.8″ |
30mm 1.2″ |
38mm 1.5″ |
| Wysokość całkowita | 24mm 0.9″ |
35mm 1.4″ |
44mm 1.7″ |
| Waga | 7g 0.2oz |
16.1g 0.6oz |
24.7g 0.9oz |
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA NIE PODLEGA ZWROTOWI LUB WYMIANIE (jeśli nie jest wadliwy)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | 1DG |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | 1DG |
Biustonosz miękki
Najnowsza konstrukcja miękkiego biustonosza,
wzbogacona o boczną część, świetnie zbierającą piersi ku sobie
Górna i dolna miska wykonane z lśniącego haftu
Boczki wykonane z grubej dzianiny
Pionowe fiszbiny boczne
Miseczka od wewnątrz wykończona bawełną
Ramiączka nie są odpinane
Do kompletu dostępne figi i stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 70G,80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 70G,80B |
BALERINY MELISKI AŻUROWE SZARE KM127 L.GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 53-30 Ecru/Red - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 76 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 86 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model B54 Fuksja - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 58 cm | 82 cm |
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 59 cm | 96 cm |
| 42 | 62 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE ESPADRYLE SZARE GG-47P GREY - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Suknia z funkcjonalnymi kieszeniami GR924 Cappuccino - GrandUA
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
AmiPlay halter NX3 Cocker Spaniel szachownica
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |


_90415.jpg)