| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75E/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75E/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75F/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75F/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75G/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 91-92 cm |
| 75G/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 91-92 cm |
| 80D/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80D/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80E/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80E/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80F/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80F/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80G/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 80G/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 85D/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 94-95 cm |
| 85D/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-95 cm |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| 85F/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85G/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 90D/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 102-103 cm |
| 90D/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 102-103 cm |
| 90E/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90E/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90F/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| 90F/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE SZARE NB172 LT.GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,6 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spawarka inwerterowa TIG THF 336W AC/DC PULS MAGNUM
THF 336A AC/DC PULSE IGBT PAKIET WODNY
w zestawie chłodnica, podwozie, kpl. kabli
Dane techniczne:
Model THF 336 AC/DC PULS
Zakres regulacji prądu spawania
TIG AC 30-320A
TIG DC 10-320A
Sprawność TIG 60% przy 315A
MMA AC 20-250A
MMA DC 10-250A
Sprawność MMA 60% przy 250A
Zasilanie 400V/50Hz
Zakres regulacji płynny
Zabezpieczenie prądowe 16 klasa C
Pobór mocy 9kVA
Napięcie biegu jałowego 50V
Szczelność obudowy IP21S
Waga żródła prądu 33kg
Wymiary źródła 590x375x380
Miękki rozbudowany panel sterowania w języku polskim
Pamięć programów
Wersja na wózku i z chłodnicą wody
W zestawie z uchwytem TIG i przewodem masowym
Urządzenie inwerterowe THF 236/336 AC/DC PULS zostało skonstruowane z myślą o najbardziej wymagających profesjonalistach. Oparte jest na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii.
Urządzenie wyposażone jest w „miękki” przejrzysty panel umożliwiający ustawienie wszystkich niezbędnych parametrów spawalniczych. THF 236/336 AC/DC PULS zapewnia doskonałą wydajność w spawaniu aluminium i jego stopów, stali węglowych, stali nierdzewnych, tytanu oraz innych spawalnych metali i stopów.
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Wiatrówka - Pistolet Maszynowy AWI MINI IZI 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844560566 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844560566 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 75C,95B,70J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 75C,95B,70J |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Bluza Damska Model M072 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model L036 Khaki - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 62 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 62 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 62 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L198 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 120 cm | 94 cm | 106 cm |
| M | 86 cm | 116 cm | 90 cm | 102 cm |
| S | 86 cm | 112 cm | 86 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model SD114 Beige - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 105 cm | 30 cm | 86 cm | 68 cm |
| 36 | 105 cm | 30 cm | 90 cm | 72 cm |
| 38 | 105 cm | 30 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 106 cm | 31 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 106 cm | 31 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 106 cm | 31 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415612 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415612 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1618 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1618 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | L |
CHABA Smycz taśmowa 16mm / 130cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Herbal Pets Zioła podstawowe dla szynszyla 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Nóż Taktyczny/Maczeta 49cm+Pokrowiec do Pasa.
Pokrowiec do Paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415141 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415141 |
Kamizelka Model S064 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101/88 cm | 92 cm |
| M | 101/88 cm | 88 cm |
| S | 101/88 cm | 84 cm |
| XL | 101/88 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
PROZOO Jerki Skręt mini z wołowiną 50szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Sukienka Model 193-1 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 104 cm | 100 cm | 96 cm |
| S | 98 cm | 94 cm | 92 cm |
| XL | 118 cm | 112 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 0004 Beige - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |


_90850.jpg)