Z tyłu całkowicie gładkie.
Elegancki kostium z ażurowym zdobieniem
Uszyty z włoskiej, wysokogatunkowej dzianiny Carvico Tesutti
Odporny na działanie słońca (nie blaknie)
Miseczki usztywniane, z fiszbinami
Ze stałym wypełnieniem typu push up dostępnym w każdym rozmiarze
Ramiączka regulowane, nieodpinane
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 77-81 cm | 89-91 cm |
| M | 86-92 cm | 74-78 cm | 86-88 cm |
| S | 82-88 cm | 71-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-84 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model SUK150 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 96 cm |
| 36 | 87 cm | 106 cm | 100 cm | 100 cm |
| 38 | 87 cm | 110 cm | 104 cm | 104 cm |
| 40 | 89 cm | 114 cm | 108 cm | 108 cm |
| 42 | 89 cm | 118 cm | 112 cm | 112 cm |
| 44 | 89 cm | 122 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341554145 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341554145 |
Sukienka Wzorzysta sukienka o wolnym kroju MM1091 Blue - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Botki Model M239 Grey - Inello
Buty pasują na stopę o 0,5 cm mniejszą niż długość wkładki.
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter SWE096 Pastel Pink - MKM
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm |
| M | 60 cm | 96 cm |
| S | 58 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ED021-3 Pink - Ella Dora
Z tyłu kryty zamek. Sukienka nie posiada podszewki.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 38 | 89 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 42 | 91 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
TENISÓWKI 086PU Fioletowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 96 cm |
| 40 | 100 cm |
| 42 | 104 cm |
| 44 | 108 cm |
| 46 | 112 cm |
| 50 | 120 cm |
| 52 | 124 cm |
| 54 | 132 cm |
| 56 | 140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Różowy |
Teleskop/Luneta Kieszonkowa 15x32.
Kieszonkowy Teleskop/Luneta 15x32.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
Certech Super Benek ECONOMIC 5L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12696 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12696 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Afryka Black - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- biustonosz pokryty dzianin? gładką i w panterkę
- usztywniane miseczki
- ozdobne marszczenia
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- w komplecie ramiączko do zapięcia na szyję
- biustonosz wiązany na plecach
- fiszbiny pionowe
- figi o klasycznym kroju
- ozdobny pas w panterkę
- możliwości regulowania boczków
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
TETRA Tetratec Lampa UV 400 [5w]
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T764941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T764941 |
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 8A 84x74x20 cm.
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiar: 84x74x20 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2305 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2305 |
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 30 cm | 47 cm |
| M | 61 cm | 30 cm | 44 cm |
| S | 60 cm | 29 cm | 42 cm |
| XL | 63 cm | 31 cm | 49 cm |
| XXL | 64 cm | 32 cm | 51 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Diya 35911-59X Blue - Henderson
Skład: góra 95% bawełna 5% wiskoza, dół: 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model 1870 Grey - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
Water Boost Complex Plus - Micro, Macro, Carbo 3w1 kompleksowy nawóz dla roślin 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-300 Grey/Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
Halogeny LED do Jazdy Dziennej- 2x12 LED.
2 x 12 Jasno-Niebieskich Diod LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414881 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414881 |


_134627.jpg)