| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
BOSCH Adult Lamb & Rice 2x15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
SZPILKI DAMSKIE LAKIEROWANE SZARE LL-89P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Figi Model K388 Felice Navy - Gorsenia Lingerie
Kobiece figi typu brazylian w kolorze granatu, wykonane z gładkiej microfibry. Z przodu gładkie, z tyłu nogawki wykończone pięknym haftem. Nogawka z przodu wykończona na gładko cieniutką gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
Vidaron lakierobejca dąb jasny 0,75l
Główne cechy produktu:
-Odporny na trudne warunki atmosferyczne
-Zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
-Bardzo łatwa aplikacja
-Zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
-Na zewnątrz i do wewnątrz
-Dobór produktu
Nadaje się do:
-Boazeria
-Balustrada
-Płot
-Pergola
-Altana
-Meble ogrodowe
-Elementy fasady
-Okna, drzwi, okiennice
Wydajność do 20 m2/L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Agrumi M-349 Orange - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sandał Japonki Model KBIR-76 Fuksja - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Fioletowy |
Bluzka Model 240207 Ecru/Blue/Brown - Enny
Stylowa koszulowa bluzka.
- dekolt na stójce
- stójka zapinana z tyłu na ozdobne guziki
- rękaw o długości 3/4
- luźny, swobodny fason typu oversize
- po bokach rozporki
- wzorzysty materiał
- produkt polski
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 98 cm |
| 36 | 64 cm | 102 cm |
| 38 | 65 cm | 106 cm |
| 40 | 66 cm | 110 cm |
| 42 | 67 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA BKS CLARK STILL 0510715004 ,0510715011
Numery do celów porównawczych:
0510715004
0510715011
0510 715 004
0510 715 011
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 510715004AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 510715004AE |
ROYAL CANIN British Shorthair Adult 0,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
MOKASYNY LORDSY CZARNE 2568 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model Tonala 10048 Pink - Click Fashion
Elastan 5 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1580 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1580 |
Spódnica Model M090 Powder Pink - Infinite You
Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8105319117032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8105319117032 |
AQUA EL Szafka ReefMax 60x40x73cm
| Nazwa produktu |
AQUAEL REEFMAX STAND
|
| Kod produktu |
105737
|
| Wymiary (cm) |
60x40x73
|
| EAN |
5905546050685
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA.
CZAS REALIZACJI MIN.14 DNI ROBOCZYCH. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105737 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105737 |
BUTY SPORTOWE DLA KOBIET 947BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
MOKASYNY Z DŻETAMI CV-359G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Kaja White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Sargerita Black/Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 135-3 Wzór Wanilia Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 94 cm | 90 cm |
| M | 102 cm | 88 cm | 84 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 78 cm |
| XL | 114 cm | 100 cm | 96 cm |
| XS | 90 cm | 76 cm | 72 cm |
| XXL | 120 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |


_88863.jpg)