~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
BALERINY LORDSY CZARNE 6080 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TETRA Tetratec EX 600 Motor head - głowica
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167216 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167216 |
MUSZKIETERKI NA SŁUPKU HX17-2546BR - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |
GF Majtki na cieczkę czerwone z koronką M01/1
Wykonane z bawełny oddychającej, bardzo miękkie i wygodne z regulacja oraz miejscem na wkładkę. Doskonale dopasowują się do ciała suczki, nie odsuwają się wraz z ogonem i nie powodują odparzeń jak majtki z sztucznych tworzyw. Ciekawa kolorystyka i wesołe zdobnictwo. Dostępne Rozmiary:
| Rozmiar | obwód pasa | Rasa |
| 0 | 20cm – 30cm | Chihuachua, Toy (pieski do 1,6kg. |
| 1 | 30cm – 38cm | Chihuachua, Yorkshire, Maltańczyk,Grzywacz |
| 2 | 35cm – 42cm | Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Toy-Pudel |
| 3 | 40cm – 47cm | Shi-Tzu, Mops |
| 4 | 45cm – 55cm | Westie,Jackrussel, Shi-Tzu, Mops, Pudel |
| 5 | 50cm – 65cm | Owczarek, Posokowiec, Poon, Bokser, Birdet |
| 6 | 60cm – 75cm | Terier rosyjski, Bernsrdyn, Dog niemiecki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | M01/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | M01/1 |
Stringi Model Leticia Szmaragd - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Sonia III Ocynk 54 x 34 x 75 cm
Wyposażenie: 2x karmiki / poidełka, 2x drążek
Wymiary: 54 x 34 x 75 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P028 |
K9 Competition Blackness Shampoo - szampon do czarnej i ciemnej sierści 5,7 l
Może być rozcieńczany: 1:10
Kosmetyki K9 produkowane są w Szwecji z najlepszych naturalnych składników dostępnych na rynku. Produkty działają łagodząco i uspakajająco na wrażliwą skórę i nie podrażniają. Skład kosmetyków komponowany jest w doskonałej harmonii, aby dostarczać skórze i włosom składników odżywczych, dać odpowiedni poziom nawilżenia i zoptymalizować jakość szaty. Produkty są łatwe w użyciu, pomagają w walce z kołtunami i oszczędzają czas. Przy użyciu kosmetyków K9 skraca się czas suszenia, a szata na długi czas pozostaje w doskonałej kondycji. Kosmetyki K9 są odpowiednie dla wszystkich rodzajów zwierząt, włosa, ras oraz szczeniąt.
Sposób użycia: Spłukać ciepłą wodą, jeśli włos jest tłusty i letnią jeśli włos jest suchy. Zakończyć nałożeniem odżywki K9 Aloe Vera Conditioner dla zoptymalizowania jakości szaty.
Skład: Aqua, mg laurylsulfat, cocobetain, certifierad aloe vera, cocoamphodin, D-pantenol, wheat protein, scent, preservative, color pigment. pH 5,5
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Spódnica dzianinowa DUO S-020 Light Gray Melange/Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 84-92 cm | 64-80 cm | 76 cm |
| 38 | 53 cm | 86-98 cm | 68-82 cm | |
| 40 | 54 cm | 90-102 cm | 72-88 cm | |
| 42 | 54 cm | 96-110 cm | 76-92 cm | |
| 44 | 54 cm | 100-114 cm | 78-89 cm | |
| 46 | 55 cm | 108-122 cm | 83-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model T198/1 Black - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 83 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 82.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 82 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 83.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 84 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 47 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 47 cm | 96 cm |
| 40 | 63 cm | 47 cm | 102 cm |
| 42 | 64 cm | 47 cm | 104 cm |
| 44 | 66 cm | 47 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Szorty-Bokserki Model Amy Navy/Blue - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Szorty do spania Model 3094 Grey Melange - Babella
świetne, wygodne szorty do spania.
- wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- w pasie komfortowa gumka
- przód zdobi kontrastowa kokardka w krateczkę.
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
LORIN STRÓJ KĄPIELOWY GOMERA HE04 V1
Cechy produktu:
- zapinany na plecach
- posiada fiszbiny
- miska usztywniająca
- regulowane ramiączka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44G,40G,38F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44G,40G,38F |
Bluzka Model Shoreline 010 Black - Violana
Polyester 20 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Elite IVS Black - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model ABK0073 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Kitty BOINKS - sprężynka dla kota - Made in USA
Zabawką można bawić się na dwa sposoby: - bawiąc się z kotem, poprzez ściskanie sprężynki w palcach, jak na obrazku poniżej; należy ścisnąć ją w palcach i wyginając wystrzelić - dać zabawkękotu, który zazwyczaj sam wie jak z nią postęować, a jej kształt, dźwięk jaki wydaje i ruchy same nakręcą go do zabawy; mozna też słomkęwciskąć palcami obustronnie do wewnątrz uzyskując inny kształ, ktory pozwala na inny sposób poruszania się sprężynki Zabawka wykonana jest w sposób przemyślany, tak aby dawała kotu dużo ruchu i frajdy. W każdej chwili, kot może bez obaw zdobyć swoją zabawkę i zademonstrować swoją zwinność. Zabawka wykonana jest z elastycznego materiału, bardzo trwałego i wytrzymałego na kocie pacurki i zęby. Materiał zasosowany do produkcji jest bezpieczny dla kota. Proszę zadbać, aby kot nie zjadł zabawki w przypadku jej rozszarpania. Wyprodukowana w USA. Wymiary przybliżone: 13 x 1,2 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOINKS |
| Kod producenta | 19000 |
| EAN | 85761031340 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOINKS |
| Kod producenta | 19000 |
| EAN | 85761031340 |
CHABA Obroża odblaskowa 25mm / 60cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Komplet Vinaya Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 93-100 cm | 93-100 cm | 75-82 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm | 62-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |


_36172.jpg)