~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Molly B-270 Light Turkus - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-92 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
Pokrowiec na Motocykl, Rower itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415073 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415073 |
F628-006/F628-025 Bearing 5x2x2,5 Łożysko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-006/F628-025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-006/F628-025 |
Versele Laga Crispy Pellets Rats & Mice - granulat dla szczurów i myszy 1kg
Znak Świeżości na opakowaniach oznacza, że dany produkt spożywczy Versele-Laga jest zapakowany bez obecności tlenu. Ten specjalny sposób pakowania chroni produkty spożywcze przed światłem, powietrzem i wilgocią. W efekcie karma jest w stanie zapewnić optymalny stopień ochrony jakości tego produktu. Skład: produkty pochodzenia roślinnego: Zboża; Roślinne ekstrakty białkowe; Zioła; Nasiona; Minerały; FOS; Yucca.
Analiza: Białko 20%; Zawartość tłuszczu 4%; Błonnik 5,5%; Popiół surowy 6,5%; Wapń 1,1%; Fosfor 0,8%.
Dodatki dietetyczne: Witamina 17000 IE; Witamina D3 2000 IE; Witamina E 135 mg; E1 (Żelazo) 170 mg; E2 (jod) 3,6 mg; E4 (Miedź) 17 mg; E5 (Mangan) 128 mg; E6 (Cynk) 120 mg; E8 (Selen) 0,34 mg; Przeciwutleniacze.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461508 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461508 |
Koszulka nocna Koszulka Model 1678 Granatowy - Lupo Line
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Granatowy |
ZOLUX Zaślepka płaska RodyLounge kol.fioletowy
Komplet: 4sztuki
Kolor: fioletowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205964 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205964 |
PowAir Żel 20L - Apple Crumble
PowAitr to preparat produkowany przez kanadyjską firmę od ponad 20 lat. Stosowany profesjonalnie w miejscach, gdzie zapach przeszkadza w stałej pracy lub wręcz ją uniemozliwia. Stosowany w zakładach produkcyjnych, hodowlach i wszędzie tam, gdzie tylko zachce tego użytkowanik.
Przeznaczony do stosowania w zamkniętzych pomieszczeniach, mieszkania, biura, magazyny, itd. Możliwe jest stosowanie na bardzo dużych powierzchniach dzięki zastosowaniu profesjonalnych pojemników z rozpraszaczem PowAir Breeze.
Prawie każdy właściciel kota lub psa miał do czynienia z problemem znaczenia moczem przez swojego pupila. Czasami było to przypadkowe, jednak zawsze jest to nieprzyjemne doznanie i problem z usunięciem zapachu. Szczególny problem dotyczy miejsc, w których zastosowanie standardowych metod nie jest skuteczne lub mozliwe. Często po wyczyszczeniu standardowymi metodami i środkami chemicznymi, odkażającymi, itp, praca nie przynosi pożądanego efektu, a zapach moczu jest nadal odczuwalny.
Preparatu nie należy stosować w połączeniu z tradycyjnymi odświeżaczami chemicznymi, ponieważ działanie środka będzie nieefektywne.
Efekt powinien być odczuwalny prawie natychmiast. Jednak ze wględu na różne rodzaje i intensywność zapachu do likwidacji może nastapić konieczność zastosowania PowAir Cyclone, specjalnego mechanicznego rozpraszacza w powietrzu. Produkt naturalny, w pełni ekologiczny, nie szkodzi zdrowi ludzi i zwierząt. Nie należy jednak go sporzywać i chronić oczy.
UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy - w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci. Pojemność opakowania 20 L - służy jako uzupełnienie lub jako produk główny w duzych pomieszczeniach razem z dedykowanym wentylatorem PowAir Cyclone.
Dostępne zapachy:
Apple Crumble - zapach jabłecznika z kruszonką,
Passion Fruit - marakuja,
Tropical Breeze - zapach tropikalnych owoców.
Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go użyć do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PGL-20LPL-AC |
| EAN | 6 24493 22407 3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PGL-20LPL-AC |
| EAN | 6 24493 22407 3 |
ROYAL CANIN Mini Junior 10 dag
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Kąpielówki Model David2 M-109 Black/Dark Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Retiz 10009 Red - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360107 |
ZAMSZOWE SNEAKERSY C7160G CNBC7160G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Torba transportowa Viktoria 26 × 29 × 50 cm/granatowa
* Otwierana na górze * Zintegrowana krótka smycz zapobiega wyskoczeniu pupila
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36231 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36231 |
Sweter Damski Model SWE0008 Amaranth - MKM
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 88 cm |
| M | 53 cm | 80 cm |
| S | 50 cm | 80 cm |
| XL | 60 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Model SP18 Beige - Nife
Elastan 5 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 50 cm | 70 cm |
| 38 | 51 cm | 74 cm |
| 40 | 51 cm | 78 cm |
| 42 | 51 cm | 82 cm |
| 44 | 51 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
ANIMONDA Vom Feinsten Classic Pies smak: drób i cielęcina 150g
Analiza: białko surowe 10,5%, popiół surowy 2,5%, wilgotnośc 81%, tłuszcz surowy 4,5%, włókna roślinne 0,4%, energia metaboliczna 340 KJ/100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Koszula Damska Model Lora White - Dursi
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Biały |
Żakiet Model ZA 114 Musztard - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 71 cm | 122 cm |
| 40/42 | 72 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Żółty |


_36170.jpg)