| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-100 cm | 68-73 cm | 88-91 cm | |
| M | 86-94 cm | 68-73 cm | 86-89 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 84-87 cm | |
| XL | 94-106 cm | 73-78 cm | 93-96 cm | |
| XL/M | 86-94 cm | 73-78 cm | 93-96 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
TRIXIE Kamień napowietrzający 50x25x25mm 8570
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Body Model La Luna teddy White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Wieczorowa Model 17782 Navy - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 106 cm | 86 cm | 78 cm |
| M | 86 cm | 102 cm | 82 cm | 74 cm |
| S | 86 cm | 98 cm | 78 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
BOZITA Kawałki w galaretce z plamiakiem 370 g kartonik
Bozita Feline – kawałki w galaretce z plamiakiem: Wysoka zawartość mięsa do 93% Tylko świeże szwedzkie mięso Bez sztucznych barwników, środków smakowych lub konserwujących Macrogard – naturalny środek poprawiający odporność Bez cukru Niska zawartość tłuszczu Bez glutenu z pszenicy Wysoka zawartość naturalnej tauryny zapewnia kotu dobry wzrok oraz zdolności reprodukcyjne Rozmiar: 370 g
Skład: kurczak, dorsz (7,2% w kazdym kawałeczku), wieprzowina, wołowina, weglan wapnia, drozdze.
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000 IE, witamina D3 200 IE, witamina E 12mg (all rac octan alfa tokoferolu), tauryna 700mg, miedz 2,0mg (siarczan miedzi (II), pentawodny), mangan 1,8mg ( II-III tlenek manganu), cynk 14mg (siarczan cynku, jednowodny), jod 0,1mg (jodan wapnia, jednowodny). Dodatki techniczne: guma kasja 1180mg.
Skład analityczny: białko 8,5, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókna roslinne 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
TŁUMNIK WYDECHOWY URSUS 4512 , 4514 , 3029104M1
Numer do celów porównawczych :
3029104M1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563029104M1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563029104M1 |
Sukienka Maddy S76 czarny - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 105 cm | 92 cm | 82 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 96 cm | 86 cm | 74 cm |
| 40 | 107 cm | 100 cm | 90 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 104 cm | 94 cm | 82 cm |
| 44 | 109 cm | 108 cm | 98 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Nowość! Propozycja dla mam karmiących i kobiet w ciąży.
- miseczki, mostek i boczki wykonane z kwiecistej koronki
- od wewnątrz miseczki pokryte miękką bawełną
- między miseczkami urocza kokardka
- miseczki wyprofilowane drutem
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- wygodne zapięcie typu "klik"
- mozliwość odpięcia/zapiecia miseczki jedną ręką
- boczki wzmocnione fiszbiną pionową
- tył z siateczki
Skład: 88% poliamid, 8% bawełna, 4% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70F,70G,75C,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,85E,70H,80H,70I,65I,85F,80G,75H,65J,70J,75I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70F,70G,75C,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,85E,70H,80H,70I,65I,85F,80G,75H,65J,70J,75I |
Bluzka Model 140-2 White Sowy - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XXL | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Stringi Pamela Ecru - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Haczyki do wyciągania kleszczy
W opakowaniu znajduje się para haczyków:
duży do kleszczy dużych rozmiarów
mały do małych i do użycia w trudnodostępnych miejscach (np. uszy)
Usuwając kleszcza NIE WOLNO:
wyrywać go (ryzyko pozostawienia w skórze fragmentów ciała kleszcza, które mogą powodować bóle, stany zapalne lub wręcz infekcje)
ściskać (ryzyko wprowadzenia śliny owada lub refluksu jego treści jelitowej wraz z patogenami do organizmu żywiciela)
dusić tłuszczem, spirytusem, eterem itp. ani przypalać (ryzyko jak wyżej)
KLESZCZE NALEŻY WYKRĘCAĆ !
Haczyk TWISTER zbudowany jest z uchwytu i dwóch ząbków, które wsuwa się między skórę a kleszcza (jak najbliżej skóry). Aby wykręcić pasożyta należy bardzo lekko unieść haczyk i 2-3 razy przekręcić uchwyt. Operacja trwa zaledwie kilka sekund. Nie jest bolesna (haczyk nie ciągnie skóry) i wymaga jedynie użycia środka dezynfekującego po wyjęciu kleszcza.
We Francji są niekwestionowanym numerem 1 spośród produktów do usuwania kleszczy dla weterynarzy i w sklepach zoologicznych.
Haczyki wytwarzane są z żywicy polimerowej, niezużywalnej i nie łamiącej się.
GF derka czarna SOFTSHELL DW70/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sweter model 70002C Cappuccinio - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 55 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Brązowy |
Demotywujący Zegar - Demotywatory
Oryginalny wygląd i przeznaczenie zegara sprawi, że jego właściciele zyskają w końcu pomysłowe usprawiedliwienie dla swoich nagminnych spóźnień:) To niestandardowy pomysł na prezent nie tylko dla fanów serwisu, ale przede wszystkim dla osób z poczuciem humoru i odrobiną dystansu do siebie oraz otaczającego świata.
Gadżet w pigułce: - ścienny zegar kwarcowy ze wskazówkami chodzącymi wspak
- specjalny mechanizm, dzięki któremu wskazówki poruszają się w odwrotnym kierunku
- porozrzucane godziny na tarczy
- obudowa pokryta gumowaną powłoką, tarczę chroni szklana pokrywa
- średnica zegara: 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | demot.zegar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | demot.zegar |
Animonda Carny Kitten - cielęcina z kurczakiem 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Magazynek do Combat RAM (Glocka-17) 10,9mm (cal. 0.43").
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5006500123715 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5006500123715 |
Dermalight® 80 wyposażony jest w lampy UV-A lub UV-B-311 nm, które pozwalają wykonać szeroki zakres działań terapeutycznych. Łatwy w obsłudze i czyszczeniu dermalight® 80 jest idealny do terapii domowej. Wprowadzone nowoczesne wzornictwo oraz nie wielka waga (285g) sprawiają, iż terapia Dermalight 80 jest łatwiejsza niż kiedykolwiek Zestaw zawiera grzebień UV, nasadkę grzebienia, okulary ochronne UV oraz zegar ciekłokrystaliczny.
Parametry
* Łatwy w prowadzeniu, zaokrąglony grzebień do płynnej i dokładnej kuracji skóry głowy
* Szeroka powierzchnia kuracji
* Lekka i poręczna konstrukcja
* Krótki czas kuracji
* Łatwe i szybkie czyszczenie
* Idealny do terapii domowej
* Możliwa kuracja trudnodostępnych części ciała po odłączeniu grzebienia
* Wysoka jakość wykonania
* Odporna konstrukcja Wskazania
Z promiennikiem UV-B/311 nm
* łuszczyca
* bielactwo Z promiennikiem UV-A * nerwowa choroba skóry
* trądzik
* diagnostyka (z lampa Wood)
Urządzenie może być wyposażone w jeden z niżej wymienionych typów promienników*:
- UV-B/311 nm wąskozakresowy
- UV-A
- Oświetlenie Wood
*(prosimy podczas składania zamówienia określić z jakim wyposażeniem lampa ma zostać wysłana) Dane techniczne
Wymiary:300x60x45 mm
Obszar emisyjny: 110 x 40 mm
Waga grzebienia: Około 285 g
Zasilanie: 230V/50Hz
Pobór mocy: 11W
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. K. Hönle Niemcy |
| Kod producenta | Dermalight 80 grzebień UV |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. K. Hönle Niemcy |
| Kod producenta | Dermalight 80 grzebień UV |
Sum-Plast Miska podwójna 2 2x0,6l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
Bluzka Model Marta Ecru - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |


_91802.jpg)