Cechy kostiumu:
- dwuczęściowy kostium kąpielowy w groszki, w słodkim kolorze
- uroczy, zmysłowy, mega kobiecy
- biustonosz usztywniany, z bocznymi fiszbinami i wbudowanym na stałe wypełnieniem push up (w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL/L)
- tworzy śliczny, kobiecy dekolt typu halter neck a'la Marylin Monroe
- unosi, przybliża ku sobie i optycznie powiększa piersi
- ramiączka wiązane na szyi
- obwód zapinany na klamerkę
- figi wiązane po bokach na kokardki
- włoska tkanina wysokiej jakości
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Rozmiar 2XL/L oznacza komplet, w którym góra kostiumu to rozmiar 2XL, a dół kostiumu to rozmiar L.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | S |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | XL |
| XXL/L | 98 cm | 80-85 cm | 92-93 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
GRANIT Pierścień uszczelniający łożyska dolnego odpowiednik 04343359
DEUTZ FAHR:
DX 4, DX 4 .10, DX 4 .30, DX 4 .50, DX 4 .70, DX 6, DX 6 .05, DX AB, DX AB 80, DX AB 85, DX AB 86, DX AB 90, DX AB 92, DX AB 110, DX AB 120,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Granit |
| Kod producenta | 04343359, 4343359 |
| EAN | 04343359, 4343359 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Granit |
| Kod producenta | 04343359, 4343359 |
| EAN | 04343359, 4343359 |
Luneta Celestron 25-75x50 + Statyw + Pokrowiec/Torba.
+ Mini-Statyw + Pokrowiec/Torba.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523657123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523657123 |
USZCZELKA URSUS 4512 , 4514 , 36862517
Numer do celów porównawczych :
36862517
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636862517 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636862517 |
Bawełniania bluzka o prostym kroju MM2081 Pink - Mira Mod
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Kurtka Damska Model Tirini 5156 Black - Click Fashion
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Płaszcz Damski Model Oliwia PLA033 Grey - Mattire
wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 106 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| 46 | 106 cm | 112 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
Vitapol Pokarm owocowy dla kanarka 500g.
Skład: ziarno zbóż 74%, nasiona oleiste 11%, produkty piekarnicze 8%, owoce 7%
Analiza: białko 13%, tłuszcz 19%, włókno 23%, popiół 4%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Sukienka Model SUK152 Navy Flowers - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 105 cm | 82 cm | 82 cm | 72 cm |
| 36 | 105 cm | 86 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 105 cm | 90 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 107 cm | 94 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 107 cm | 98 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 107 cm | 102 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Cazo Legowisko poduchowe z kolekcji Flags 65 x 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1010/B |
| EAN | 5907996035021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1010/B |
| EAN | 5907996035021 |
Koszulka Clarissa - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Buty sportowe B731 Silver - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Torebka Model SF204 Black - Seka
Stylowa torebka damska z filcu.
- zapinana na podwójny zamek
- przód zdobi kwiatowa aplikacja
- kieszonka z tyłu zapinana na zamek
- dwie otwarte kieszonki w środku
- kieszonka w środku zapinana na zamek
- w środku przegródka z zapinaną kieszonką
- torebka dwukomorowa
- materiał ekoskóra
- model mieści format A4
- regulowany pasek
- pasek odpinany
- możliwość zwiększenia pojemności po rozpięciu zamków po bokach
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Seka |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Seka |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Kalisi White - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Figi wysokie F-01P Teresa White - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| XXL | 108-110 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Tatienne Red/Panterka - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model VT002 Czarny - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model S038 Green - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 47 cm | 47 cm | 88 cm |
| M | 47 cm | 47 cm | 86 cm |
| S | 47 cm | 47 cm | 82 cm |
| XL | 47 cm | 48 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
ROYAL CANIN Hair & Skin Care 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Vitapol Żwirek dla kota Complex Hygiene Kwiatowy 5l.
Opakowanie: 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4863 |


_319309.jpg)