Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Miseczki usztywniane, z bocznymi i dolnymi fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Model doskonały na małe i średnie biusty
Ramiączka wiązane na szyi lub na plecach
Wygodne figi wiązane po bokach
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 76-81 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 73-78 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 70-75 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 79-84 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 82-87 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Kamera Zewnętrzna Bezprzewodowa (dz.-nocna) + 4-Kanał. Odbiornik do 250m. + Nagrywający Monitor 7
z Fonią
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620006 |
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 220 MMA IGBT ZESTAW
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 220 INVERTER MMA IGBT
| Zasilanie | 3x400 V~50Hz |
| Max prąd spawanie MIG/MAG | 50-220/60 [A/%] |
| Max prąd spawanie MMA | 10-180/60 [A/%] |
| Zakres regulacji | Płynny |
| Spawanie drutem samoosłonowym | TAK |
| Max pobór mocy | 9,2 kVA |
| Średnica drutu | 0,8 - 1 mm |
| Średnica elektrody | 1,6 - 4 mm |
| Stosowane masy szpul | 15 kg |
| Zabezpieczenie | 25 A |
| Szczelność obudowy | IP 21 |
| Chłodzenie | Wentylator |
| Waga | 52 kg |
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Scarlet Malina - Ewlon
Rewelacyjny jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- usztywniane miseczki
- z przodu marszczenia, które świetnie kryją niedoskonałości figury
- przód zdobi kolorowa dzianina
- wyjmowane wkładki push-up
- fiszbiny pionowe
- ramiączka regulowane, odpinane
- z tyłu wycięcie
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor |
Niezwykłe Kubeczki - Zakochana Para
- fanstastyczne kubeczki, które idealnie wyrażają uczucia, poranna kawa lub herbata nabiorą zupełnie nowego wymiaru
- wykonane z wysokiej jakości ceramiki
- uszka kubeczków w kształcie serduszek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 531473 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 531473 |
KORONKOWE TRAMPKI DAMSKIE NB89P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 170-2 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 84 cm | 76 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 98 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Polyester 16 %
wełna 8 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
TENISÓWKI DAMSKIE RÓŻOWE LA10P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Diana Navy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
StarCraft Protoss Ready to Serve
TRIXIE Siatka do wyławiania ryb 10 cm x 7 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8001 |
TRAMPKI DAMSKIE BIAŁO-RÓŻOWE BL97P WHITE/PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Kostium Model Santa Lady skirty set Red - Obsessive
Subtelne detale Santa Lady skirty set:
- dwuczęściowy kostium kuszącej Mikołajki
- zapinany na zamek top z kapturem
- brzegi obszyte śnieżnobiałym puszkiem
- króciutka spódniczka z delikatnej, elastycznej tkaniny podkreśla słodki charakter całości
- w komplecie delikatne, czerwone stringi
- dopasowująca się, przyjemna tkanina
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Kliker do tresury psa (Clicker)
- powtarzalny, stały dźwięk
- efektywny trening dzięki specialnemu sygnałowi dżwiękowemu
- z nylonowym sznureczkiem
- zawiera książeczkę z podpowiedziami dla optymalnego treningu
- kolorystyka klikerów losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2289 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2289 |
Brit Care Olej z łososia 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Furminator Odżywka Ultra Premium ograniczająca linienie 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120384 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120384 |
Sukienka Model 13-35 Green Napisy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| XXL | 100-118 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |


_134802.jpg)