| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 75D/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | L | D |
| 75D/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | M | D |
| 75E/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | L | E |
| 75E/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | M | E |
| 75F/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | L | F |
| 75F/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | M | F |
| 75G/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | L | G |
| 75G/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | M | G |
| 80D/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | L | D |
| 80D/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| 80E/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | L | E |
| 80E/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | XL | E |
| 80F/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 95-96 cm | L | F |
| 80F/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 95-96 cm | XL | F |
| 80G/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | L | G |
| 80G/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | XL | G |
| 85E/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XL | E |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XXL | E |
| 85F/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XL | F |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XXL | F |
| 85G/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XL | G |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XXL | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
ROYAL CANIN Sterilised Appetite Control 0,4kg
Skład: Suszone białko drobiowe, kukurydza, włókno roślinne, gluten kukurydziany, pszenica, izolat białka roślinnego, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, sole mineralne, pulpa buraczana, olej sojowy, drożdże, olej rybny, łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy.Analiza: Białko surowe: 34% - Oleje i tłuszcze surowe: 12% - Popiół surowy: 7,8% - Włókno surowe: 9,1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Komplet Model Sarah Ecru - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 70-80 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 65-75 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Valeria M-220 Dark Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model V-6118 Brooklyn Black - Axami
Uwodzicielskie stringi Brooklyn to klasyczna elegancja ozdobiona wyrafinowanym haftem. Delikatny materiał i zmysłowy fason są doskonałym połączeniem.
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-7
| Wysokość |
|
35 cm
|
| Szerokość |
|
6 cm
|
| Długość |
|
65 cm
|
| Waga |
|
0,6 kg
|
| Pojemność |
|
17 litrów
|
| Przeznaczenie |
|
Dla ratowników
|
Pokrowiec z każdej strony usztywniony jest specjalną pianką. Posiada 2 uchwyty pozwalające na przenoszenie go w ręku. Zamykany na gruby suwak, który gwarantuje bezproblemowe zamykanie i otwieranie. Maksymalnie do pokrowca można włożyć 6 sztuk kołnierzy. Użyte materiały: nici rdzeniowe COATS EPIC, materiał CODURA RIP-STOP wzmocniony dodatkowym, mocniejszym splotem, gwarantują niespotykaną dotąd odporność na przetarcia i rozerwania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-17 |
Sukienka w modną kratę MM1140 Red - Mira Mod
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Packa Model A706 crop Red - Obsessive
- dodatek do pikantnej zabawy
- miękka packa kusi kolorem i designem
- sztywna siateczka pomiędzy zakończeniami ? intrygujący detal
- dodatek wykonany z trwałych materiałów
Skład: 60% naturalna skóra, 40% plastik.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Ramiona Łączników WL TOYS V912-05
Numer katalogowy: V912-05
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V912-05 |
Kobiece figi.
- figi typu brazilian
- wykonane z wysokiej jakości siateczki oraz kuszącej koronki
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
QS8005-005 Flybar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-005 |
ESPADRYLE CHANELKI T272P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
SZPILKI SUEDE EL1619L.GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liza Rosa Shocking M-252 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Silnik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Silnik |
Herbal Pets Mieszanka nasion II dla ptaków egzotycznych 150 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Figi Model K401 Havana Lila - Gorsenia Lingerie
Eleganckie, pełne figi w liliowym kolorze. Wykonane z miękkiej mikrofibry, na przodzie ozdobione dwoma wstawkami z koronki w tym samym kolorze oraz małą kokardką. Model z delikatnie wyższym stanem. Nogawki wykończone są delikatną gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Herbal Pets Zioła podstawowe dla świnki morskiej 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Figi Model Estella Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE335 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 104.5 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 105.5 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
30 L x 30 W cm; 30 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KO-brja |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KO-brja |


_251408.jpg)