| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 5XL | 110-114 cm | 90-95 cm | 108-111 cm |
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-91 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 85-90 cm | 100-103 cm |
| XXXXL | 106-112 cm | 90-95 cm | 104-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model 17133 Black - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 86 cm | 86 cm | 70 cm |
| M | 90 cm | 82 cm | 80 cm | 66 cm |
| S | 89 cm | 78 cm | 74 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Eco-Tu Black - Wolbar
Skład: 90% bawełna, 7% elastan, 3% poliamid.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Body Model K110 Ecru - Lenitif
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Beżowy |
TETRA Pond Water Balance - środek do uzdatniania wody w płynie 250ml
# stabilizuje twardość węglanową oraz pH
# usuwa fosforany
# zapewnia idealne warunki do życia roślin i ryb
# zawiera minerały, pierwiastki śladowe i witaminy
# dla poprawy jakości wody oraz zwiększenia zdolności asymiliacji Pojemność: 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T180437 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T180437 |
Brit Let\'s Bite Cat Chicken Bites 80g- Naturalne przysmaki dla kota o smaku kurczaka
Skład: mięso z kurczaka
Analiza: Średnia wartość odżywcza w 1kg: białko 59,0%, tłuszcze 30% ,popiół naturalny 3,8% ,surowe włókna 0,1% ,wilgotność 10,0%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier szachownica
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sukienka Model MOE352 Red - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 104 cm | 98 cm | 98 cm |
| M | 87 cm | 100 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 87 cm | 96 cm | 90 cm | 90 cm |
| XL | 87 cm | 108 cm | 102 cm | 102 cm |
| XXL | 87 cm | 112 cm | 106 cm | 106 cm |
| XXXL | 87 cm | 116 cm | 110 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Kurczak (45%), ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 30 % |
| Tłuszcz surowy | 21 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,5 % |
| Włókno surowe | 2 % |
| Wapń | 1,5 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 20000 j.m. |
| Witamina D3 | 1900 j.m. |
| Witamina E | 600 mg |
| Wiek (tyg) |
Waga (kg) |
10 | 15 | 20 | 25 | 30 | 35 | 40 | 45 | 60 | 70 | 80 | 90 |
| Zalecana dawka dzienna (g) | M | L | XL | ||||||||||
| 4 - 6 | 60 | 80 | 105 | 110 | 130 | 135 | 140 | 150 | 190 | 210 | 225 | 250 | |
| 6 - 8 | 70 | 90 | 115 | 120 | 140 | 145 | 150 | 160 | 200 | 220 | 235 | 260 | |
| 8 - 12 | JUNIOR MEDIUM | 210 | 220 | 229 | 255 | 275 | 283 | 330 | 336 | ||||
| 12 - 16 | 250 | 275 | 305 | 320 | 417 | 454 | 502 | 549 | |||||
| 16 + | JUNIOR LARGE | JUNIOR XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Frontline Combo dla kotów - 3 pipety
| Szybkie działanie Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. |
|
| Długie działanie Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów. |
|
| Wodoodporność Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. |
|
| Podwójne działanie Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy. |
|
| Łatwość użycia Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę. |
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
TRIXIE Piłka z trawy/siana z dzwonkiem 10 cm
Piłka wykonana z trawy dla królików i gryzoni z umieszczonym wewnątrz dzwoneczkiem. Dźwięk dzwoneczka będzie ciekawił i zachęcał do zabawy, natomiast piłka wykonana z trawy może być w nadgryzana i zjedzona bez żadnego ryzyka dla zdrowie naszego gryzonia.
Odpowiednia dla królików, świnek morskich, chomików, myszek, myszoskoczków i innych małych gryzoni.
W 100% bezpieczne do gryzienia i jadalne (zalecane jest jednak, aby wymienić zabawkę wówczas, gdy zwierzęta w zbyt dużym stopniu ją obgryzą).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61825 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61825 |
Motor 1315-11 Sky Hawkeye Silnik do modelu 1315s 1315c
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-11 |
SZPILKI DAMSKIE MATOWE SZARE NF-08P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 50 cm x 40 cm Czerwony - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02500901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02500901 |
Komplet Łopat A + B 118mm x 25mm x 2mm (342) Pióra
Łopaty pasują również do wielu innych modeli.
| W zestawie znajdują się dwie sztuki łopat górnych (A) oraz dwie sztuki łopat dolnych (B) |
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 342-16/17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 342-16/17 |
Versele Laga Biscuit Vegetables - ciasteczka warzywne dla gryzoni 70g (6 sztuk)
Dostarczają siły witalnej i fantastycznie smakują.
Skład: jaja i pochodne jaj, cukry, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (>4%), minerały, oleje i tłuszcze, mleko i pochodne mleka.
Dawkowanie: należy podawać 1 do 4 ciastek tygodniowo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462007 |
Połączenie bluzy ze spodniami.
Doskonale chroni przed chłodem podczas porannych i wieczornych spacerów.
Rozmiar 2
- B długość pleców 24-30 cm
- E obwód klatki 30-34 cm
- waga do 2,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Szlafrok Damski Model Norweg Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 46 cm | 59 cm | 103 cm |
| M | 65 cm | 46 cm | 58.5 cm | 98 cm |
| S | 65 cm | 46 cm | 58 cm | 93 cm |
| XL | 65 cm | 46 cm | 59.5 cm | 108 cm |
| XXL | 65 cm | 46 cm | 60 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Kompletne ramię B - Prawy Przód Silnik Śmigło Belka Mocowanie Silnika Intruder X30-02
Numer katalogowy: X30-2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-02 |
Bluzka Model B61 1122 Orange - Nife
- elegancka bluzka damska
- delikatna i kobieca
- niepowtarzalne marszczenia przy dekolcie
- długi rękaw z mankietem
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 96 cm |
| 40 | 63 cm | 100 cm |
| 42 | 64 cm | 104 cm |
| 44 | 65 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomarańczowy |


_89503.jpg)