| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 66-74 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 74-82 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 204 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Debbie White/Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
S107-11 Main Frame Metal Part A - Boczne elementy ramy A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-11 |
TETRA Led Light Wave 5W - do akwarium o pojemności 20-50l
- mocne i niezawodne oświetlenie LED o niskim poborze mocy, wynoszącym 5W .
- do stosowania w akwariach ze szkłem o grubości do 6 mm.
- w zestawie wkręty wymagane do montażu, odpowiednie do montażu w otwartych akwariach
- certyfikaty TÜV/GS i CE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T236905 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T236905 |
Bluzka z okragłym kołnierzykiem B79 Fuksja - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 68 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31621 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31621 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-07 |
CZÓŁENKA NA OBCASIE OMBRE CZARNE 889-6 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model M473 Ecru - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 17127 Mint - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 88 cm | 88 cm | 72 cm |
| M | 87 cm | 84 cm | 82 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 80 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
Tropical TROPICAL 1000ml.- Wysokobiałkowy, podstawowy pokarm płatkowany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 16mm/50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
długość bez zębatki - 20mm
średnica silnika - 8mm
średnica zębatki - 2,5mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V911-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V911-17 |
Niezwykle seksowna sukienka, w całości wykonana z elastycznej drobnej siateczki idealnie okalającej kobiece ciało. Dół ozdobiony motywem kwiatowym. Sukienka wraz z doszytymi pod pachami rękawami stanowi jedną całość. Odważny dekolt eksponuje ramiona i plecy. Długie rękawy przy nadgarstkach również zostały ozdobione wzorkiem, posiadają też drapieżną dziurkę na kciuk. Sukienka mini i siateczka gwarantuje namiętne i elektryzujące połączenie. Ośmiel się! Dostępna w kolorze czarnym i różowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | róż |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | róż |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
Magnes Neodymowy Płytkowy 50x20x10mm.
50x20x10mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415200 |
SASZKI PASEK Z ĆWIEKAMI PE103 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Zolux Drapak dla kota Narożny Sizal 79cm. Czekoladowy
Wymiary: 79 x 17cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117CHO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117CHO |
Sukienka Model Heidi S81 Navy - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 96 cm | 85 cm | 69 cm |
| 38 | 109.5 cm | 100 cm | 89 cm | 73 cm |
| 40 | 111 cm | 104 cm | 93 cm | 77 cm |
| 42 | 112 cm | 108 cm | 97 cm | 81 cm |
| 44 | 114 cm | 112 cm | 101 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |


_141754.jpg)