~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 75-79 cm | 90-92 cm |
| M | 92 cm | 72-76 cm | 84-86 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Biustonosz Specjalistyczny Model Elite Bra Beige - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód pod biustem |
|---|---|
| L/XL | 78-83 cm |
| M/L | 73-78 cm |
| S/M | 68-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model MOE331 Red - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 61 cm | 120 cm |
| L/XL | 60 cm | 110 cm |
| S/M | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Figi_Spodenki Model 1675 Amarant - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model BLU 118 Black - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 92 cm |
| 38 | 67 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Mery Navy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model 97-4 Grey/Flowers - Numoco
Skład:70% wiskoza, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| XS | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
9104-08 Hollow pipe - Wał Zewnętrzny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-08 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-08 |
Koszulka Model Aimee Black/Pink - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 92-96 cm |
| M | 92-104 cm | 88-92 cm |
| S | 82-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 114-124 cm | 96-100 cm |
| XS | 72-82 cm | 80-84 cm |
| XXL | 124-134 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 134-144 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Trixie Most do bezpiecznego wejścia/wyjścia z klatki z naturalnego drewna
Wymiary:
długość 63 cm x wysokość 18 cm x szerokość 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62122 |
| EAN | 4011905621227 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62122 |
| EAN | 4011905621227 |
Cazo Legowisko materac Africa Zebra 110 x 90 cm
i komfort swojego pupila.
Wymiary 110 x 90 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/D |
| EAN | 5907996034598 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/D |
| EAN | 5907996034598 |
Sweter model 30045C Beige - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 31 cm | Szer. na plasko:57 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Diya 35911-24X Pink/Grey - Henderson
Skład: góra 95% bawełna 5% wiskoza, dół: 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Różowy |
DAKO-ART Smakoszka - kolby miodowe dla papug 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Figi Model Lola Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Nero-Rosa Confetto M-334 Black/Light Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE MUSZKIETERKI NA SZPILCE AZ-2 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Trixie Kołowrotek dla gryzoni plastikowy 20 cm
Zabawka jest wygodna, o prostej powierzchni do biegania (bez prętów). Posiada boczne wsporniki dla lepszego uchwytu oraz bezpieczny stojak. Zamknięty tył zapobiega uwięźnięciu zwierzęcia.
Zabawka może być ustawiona w klatce, jak również można go zawiesić. Produkt wykonany jest z plastiku co umożliwia utrzymanie zabawki w czystości.
Wymiary: 20cm-> średnica 22 cm-> całkowita wysokość KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61010 |
Stringi Model 1591/S Paradise - Ava
Eleganckie stringi.
- w całości wykonane ze zmysłowej koronki
- z przodu oraz z tyłu wstawka z dzianiny z motywem piór
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Fioletowy |
Certech Super Benek ECONOMIC 10 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13709 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13709 |


_209492.jpg)