~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | 70-76 cm | 97-90 cm | |
| M | 86-90 cm | 65-72 cm | 83-86 cm | |
| S | 84-87 cm | 60-68 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-97 cm | 73-78 cm | 90-94 cm | |
| XL/M | 86-90 cm | 73-78 cm | 90-94 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model K44 Grey - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 88 cm |
| 38 | 67 cm | 92 cm |
| 40 | 67.5 cm | 96 cm |
| 42 | 69.5 cm | 100 cm |
| 44 | 71 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model T145 Navy - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 103 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 102 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 105 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 106 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model K289 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz skórzana regulowana 12mm / 270cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31624 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31624 |
~Glass 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Eva ED017-1 Ecru - Ella Dora
Wykonana z wysokiej jakości elastycznej wiskozy dzianinowej. Wysoka jakość wykonania.
Bluzka o dopasowanym fasonie, idealnie podkreślającym kobiece kształty.
Idealna propozycja jako element wielu modnych stylizacji. Każda z Was poczuje się w niej wyjątkowo pięknie i kobieco.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 90 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Model K201 Soleil Yellow - Gorsenia Lingerie
Uroczy biustonosz miękki na drutach w bardzo szerokiej gamie rozmiarowej - w miseczkach od B do M. Miseczki oraz mostek wykonane z jasno-żółtej, haftowanej siateczki, dodatkowo wzmocnionej gładką dzianiną w tym samym kolorze. Górna miska pokryta jest pięknym haftem o kwiatowym motywie. Pomiędzy miseczkami malutka kokardka ozdobiona lśniącą przywieszką. Boczki biustonosza wykonane z podwójnej mocnej dzianiny z delikatnym satynowym połyskiem.
Ramiączka regulowane, nie odpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Po bokach fiszbiny pionowe. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwu- i trzyrzędowa w zależności od rozmiaru.
Do biustonosza proponujemy figi lub stringi Soleil.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 65L | 63-67 cm | 99-101 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70M | 68-72 cm | 106-108 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Żółty |
Figi Model Vanda Black - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Pas Garter stockings Model S307 Black - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Tropical Sól do wylęgu Artemii 300g.
W celu przygotowania roztworu solanki, w jednym litrze wody należy rozpuścić ok. 15-20 g soli. Uzyskane w ten sposób larwy artemii są niezastąpionym pokarmem dla narybku ryb słodkowodnych i morskich, niewielkich gatunków ryb oraz wielu bezkręgowców morskich.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Komplet Amphitrite White - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Sukienka Model M451 Brown - Figl
- kobieca sukienka
- wykonana z materiału typu ircha
- sukienka zapinana z przodu na napy
- rękaw typu skrzydełko
- fason typu szmizjerka
- doskonała również jako tunika do legginsów
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
TETRA Led Light Wave 5W - do akwarium o pojemności 20-50l
- mocne i niezawodne oświetlenie LED o niskim poborze mocy, wynoszącym 5W .
- do stosowania w akwariach ze szkłem o grubości do 6 mm.
- w zestawie wkręty wymagane do montażu, odpowiednie do montażu w otwartych akwariach
- certyfikaty TÜV/GS i CE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T236905 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T236905 |
Płaszcz rozkloszowany midi model PLA021 - Mattire
~Viscosa 10 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Laguna bokser Mint - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone szeroką koronką
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Stylowa sukienka z kołnierzem MM1042 Sky Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Dog Pick Up Pojemnik na woreczki M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22846 |
| EAN | 4011905228464 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22846 |
| EAN | 4011905228464 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Noami Gołębi - Dursi
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |


_69969.jpg)