Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium w stylu inspirowanym etno
- w pięknej, egzotycznej kolorystyce
- miseczki usztywniane, profilowane i z dużym efektem push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- posiada fiszbiny (dolne i boczne), które potęgują efekt modelowania biustu
- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi figi wkładane i ozdobnie wiązane na boku
- z ozdobną, czarną lamówką u góry
- krój typu biodrówki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
WD-IMPEX Klatka dla gryzoni K 80 N Ocynk 80 x 44 x 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Figi Model VF-331 Beige/Powder Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Samochód RC8T Factory Team Championship Edition KIT Team Associated
| Wymagane do złożenia modelu Silnik spalinowy klasy .21 lub .28 2-kanałowe radio Odbiornik Dwa mocne Serwa Pakiet do odbiornika o napięciu 4,8-6,0V Wydech Baterie AA do nadanika Paliwo modelarskie Klips do świec Farbę do lexanu Opony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | #80912 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | #80912 |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier piesek na pomarańczowym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Widmowy Zagłuszacz Pluskiew i Podsłuchów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415244 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415244 |
TRIXIE Dropsy witaminowe Karot 75g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6023 |
Buty Sportowe Model KBB402 Blue - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
STYLOWE PÓŁBUTY DAMSKIE JN120B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S010-8970 Black - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Aport drewniany dla psa 1000g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3225 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Barbara Titanium-Caraibi M-473 Turkus/Grafit - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75C/L | 96 cm | 86-87 cm | 71-75 cm |
| 75C/M | 92 cm | 71-75 cm | 86-87 cm |
| 75D/L | 96 cm | 71-75 cm | 88-89 cm |
| 75D/M | 92 cm | 71-75 cm | 88-89 cm |
| 75E/L | 96 cm | 71-75 cm | 90-91 cm |
| 75E/M | 92 cm | 71-75 cm | 90-91 cm |
| 75F/L | 96 cm | 71-75 cm | 92-93 cm |
| 75F/M | 92 cm | 71-75 cm | 92-93 cm |
| 80C/L | 96 cm | 76-80 cm | 88-89 cm |
| 80D/L | 96 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| 80D/XL | 100 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| 80E/L | 96 cm | 76-80 cm | 92-93 cm |
| 80E/XL | 100 cm | 76-80 cm | 92-93 cm |
| 80F/L | 96 cm | 76-80 cm | 94-95 cm |
| 80F/XL | 100 cm | 76-80 cm | 94-95 cm |
| 80H/XL | 100 cm | 76-80 cm | 98-99 cm |
| 85D/XL | 100 cm | 81-85 cm | 92-93 cm |
| 85D/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 92-93 cm |
| 85E/XL | 100 cm | 81-85 cm | 94-95 cm |
| 85E/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 94-95 cm |
| 85F/XL | 100 cm | 81-85 cm | 96-97 cm |
| 85F/XXL | 104 cm | 81-85 cm | 96-97 cm |
| 90H/3XL | 108 cm | 86-90 cm | 102-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model Margaret 190-5 Sky Blue - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 118 cm | 110 cm | 110 cm |
| M | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| S | 98 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 124 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Alexandra Dressing Gown White - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Serce, budka rozkładana OX - blue
Można także otworzyć jedną ze stron budki, aby zrobić bardziej przestronną budkę.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania.
Wymiary przybliżone:
40 L x 35 W cm x 32 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-nieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-nieb |
Rajstopy Klasyczne Model Duna Matt 20 Den Code 714 Beige - Gabriella
Cienkie, matowe rajstopy o grubości 20 DEN wykonane z włókna Lycra. Bez wydzielonej części majteczkowej i zaznaczonej części palcowej. Bawełniany klin, płaski szew.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M354 Ecru - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- kuszący kopertowy dekolt
- delikatny krótki rękaw
- długość midi
- w pasie wygodna gumka
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości, rozciągliwego materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 104 cm | 80 cm | 88 cm |
| 38 | 96 cm | 108 cm | 84 cm | 92 cm |
| 40 | 97 cm | 112 cm | 88 cm | 96 cm |
| 42 | 98 cm | 116 cm | 92 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Angelica Black/White - GWINNER
- odpornością na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model B058 Yellow - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Żółty |


_319317.jpg)