~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | |
| XL/L | 92-98 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | L |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 3007 Pink/Black - Lupo Line
~Polamid 10 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| 44 | 108-112 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Różowy |
Megan Pokarm dla gryzoni Economy 1kg.
Skład: marchew, ziemniaki, chleb świętojański, orzechy ziemne, groch, witaminizowane chipsy zbożowe, witaminizowane chipsy kukurydziane.
Analiza: białko 10.0%, tłuszcze 3.1%, włókna 5.68%, popiół 0,04%, wilgotność 11.5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Bluzka Model M540 Wzór 61 Blue - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model BLU 125 Beige - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61/75 cm | 100 cm |
| 38 | 62/76 cm | 104 cm |
| 40 | 63/77 cm | 108 cm |
| 42 | 64/78 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Antyradar / Wykrywacz Radarów COBRA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 028377104237 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 028377104237 |
Figi Spodenki Model 1740 White - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M081 Navy - Infinite You
Skład materiału: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Kordzik Średniowieczny+Pochwa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415632 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415632 |
TRAMPKI VANSÓWKI SZNUROWANE K-75 LEOPARD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model ASP0019 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalna Elektryczna Nabijarka/Maszynka do Papierosów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151701 |
WYSOKIE KALOSZE D36G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
AŻUROWE BOTKI SZPILKI Z FRĘDZLEM 1214 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Cuni Junior Nature dla młodych królików 2,5kg
| Cuni Junior Nature jest kompletną karmą dopasowaną do potrzeb żywieniowych młodych królików i królików miniaturowych. Należy jej używać do 6 miesiąca życia. Ta najwyższej jakości mieszanka naturalnych komponentów zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i aminokwasy, których Twoje zwierzątko potrzebuje do optymalnego wzrostu i rozwoju. Cuni Junior Nature zawiera dodatkową dawkę błonnika, ziół, warzyw i wspierających zdrowie dodatków: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia. Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu. Nie zawiera sprasowanego granulatu! |
Sposób stosowania |
| Codziennie zmieniaj królikowi zarówno karmę, jak i wodę na świeżą. Podawaj też wystarczająca ilość siana. Zaleca się podawanie królikowi przeciętnie codziennie pomiędzy 50 a 80 g karmy ? w zależności od jego rozmiaru i rasy. |
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461355 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461355 |
Spodnie Damskie Model K259 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
AmiPlay Halter N3 Cocker Spaniel czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Spodnie na szerokim pasie. Czarne, damskie, sportowe spodnie z efektownym ściągaczem u dołu (poniżej kolan) z serii "Dance". Długość nogawki - za kolana. Idealne na siłownię czy aerobik.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Grafitowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Grafitowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Figi VENA VMF-02 fiolet - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
Tropical Pond Sticks Mixed 4kg.- Niska zawartość fosforu ? nie powoduje ekspansji glonów w oczku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bluzka Model MOE372 Green - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 70 cm | 116 cm | 136 cm |
| L/XL | 69 cm | 108 cm | 128 cm |
| S/M | 68 cm | 100 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |


_69718.jpg)