~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| XL | 96-102 cm | XL | D |
| 2XL/L | 106-110 cm | L | E |
| 3XL/XL | 112-116 cm | XL | F |
| 4XL/2XL | 118-122 cm | 2XL | G |
| 5XL | 124-130 cm | 5XL | H |
| 5XL/3XL | 124-130 cm | 3XL | H |
| XL/M | 96-102 cm | M | D |
| XXL | 106-110 cm | XXL | E |
| XXXL | 112-116 cm | 3XL | F |
| XXXXL | 118-122 cm | 4XL | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Patento Pet Obroża Basic L czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
MOKASYNY Z DŻETAMI CV-359P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Applaws Miseczka Tuńczyk z krabem 60g.
Składniki: Filet z Tuńczyka 56%, Wywar Rybny 35%, Ryż 5%, Krab 4%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 84 %, Białko 11%, Oleje i Tłuszcze 1%, Popiół 1%, Błonnik 0,5%. Patrz instrukcja żywienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Tunika model 1474 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 77 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 76 cm | szer. na plasko:43 cm |
| XXL | 78 cm | szer. na plasko:50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Pinokio zabawka dla chomika traktor
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P60 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P60 |
Figi 7018-30 White - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model E4 Light Grey/Navy - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 92 cm | 86 cm | 78 cm | 66 cm |
| 36 | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| 42 | 92 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| 44 | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| 46 | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Nora White - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model 240094 Light Beige - Enny
Stylowa koszulowa bluzka
- dekolt na stójce z rozcięciem w szpic
- stójka połączona jest z troczkami, które można zawiązać w kokardę
- rękaw o długości 7/8
- rękaw wykończony gumką
- luźny, swobodny fason typu oversize
- wydłużony tył
- po bokach rozporki
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- wzór w granatowe listki
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 68.5/73.5 cm | 94 cm |
| 36 | 70/75 cm | 98 cm |
| 38 | 71.5/76.5 cm | 102 cm |
| 40 | 73.5/78 cm | 106 cm |
| 42 | 74.5/79.5 cm | 110 cm |
| 44 | 76/81 cm | 114 cm |
| 46 | 77.5/82.5 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
GOURMET A La Carte Wołowina z marchewka, pomidorem i cukinią
Analiza: witamina A (1.490 j.m./kg), witamina D3 (230 j.m./kg), żelazo (10 mg/kg), miedź (0,9 mg/kg), jod (0,3 mg/kg), mangan (2 mg/kg), cynk (10 mg/kg).
Skład: mięso i produkty uboczne (4% indyka),roślinne ekstrakty białkowe, ryba i produkty uboczne, warzywa (4% zielonego groszku, 4% marchewki), składniki mineralne, cukier.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Bokserki Model Tattoo Beer Jeans/Red - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 95004 pink - Anabel Arto
~Spandex 18 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| 42B | 102-106 cm | 83-87 cm | 97-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model VHL-Lea Black - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8158 Navy - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- wzorzysta góra
- lekko usztywniane miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- -boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- jednolite figi
- bo bokach wzorzyste troczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38B | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Narzutka model 30052 Graphit - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Kieszonkowy Mikroskop/Lupa+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
9104-19 Tail Blade - Tylne Śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-19 |
Szlafrok Damski Model Norweg Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor |


_36245.jpg)