~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/2XL | 98-104 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXL | F |
| 3XL/XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 112-116 cm | XL | F |
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XL/M | 86-92 cm | 68-74 cm | 96-102 cm | M | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXL/L | 90-96 cm | 72-78 cm | 106-110 cm | L | E |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Sukienka Model ASU0032 Cream - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model M524 Blue - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-76 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M102 Flowers/Orange - Infinite You
Skład surowcowy: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Pomarańczowy |
TETRA Pro Crisps - pokarm dla rybek tropikalnych ozdobnych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139626 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139626 |
VITAPOL Piasek do terrarium 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4051 |
TRIXIE Buty dla psa wodoodporne XL 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1959 |
~Polamid 62 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Wiatrówka Walther CP88 Full Metal 4,5mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844312747 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844312747 |
Statyw do Lunet, Lornetek, Noktowizorów, Foto... 145cm.
Kamer, Aparatów foto itd. (max...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160020 |
TRIXIE Zamszowa piłka ze sznurem 6,5/25cm 35712
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Spodnie Damskie Model M032 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 107 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 107 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 107 cm | 104 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T157026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T157026 |
BRIT Premium Senior L (Large) 3kg
Skład:
Kurczak (40%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 26 % |
| Tłuszcz surowy | 13 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,7 % |
| Włókno surowe | 2,5 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 25 kg | 360 g |
| 30 kg | 413 g |
| 35 kg | 464 g |
| 40 kg | 512 g |
| 45 kg | 565 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
40 L x 40 W cm 40 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-krow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-krow |
Selecta RAFI 3 Szampon dla szczeniąt i kociąt od 6 tyg. życia wspomagający walkę z ektopasożytami
Łagodne detergenty i naturalne olejki ziołowe zmniejszają możliwość wystąpienia uczuleń nadając sierści elastyczność i połysk. Dla uzyskania pożądanego efektu stosować równolegle z produktami biobójczymi firmy Selecta HTC lub płynami uniwersalnymi. Sposób użycia: Szampon rozcieńczyć wodą, nanieść na wilgotną sierść zwierzęcia i delikatnie rozprowadzić w celu uzyskania piany. Spłukać ciepłą wodą. Dla lepszego efektu powtórzyć mycie. Chronić oczy i uszy zwierzęcia.Uwaga: Należy również zadbać o czystość otoczenia naszego pupila (legowisko, buda, inne zwierzęta). Skład: Baza szamponowa, mieszanina substancji powierzchniowo czynnych, barwnik, konserwant, chlorek sodu, kompozycja olejków zapachowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
Kamera Czarna X8c-23 Camera black
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-23 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-23 black |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier żółte kwiaty
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Megan Pokarm dla ptaków egzotycznych *Tropik* 1l.
Skład: proso Laplata, proso białe, proso japońskie, dynia, kanar, konopie, owies, słonecznik, rzechy ziemne, pszenica, gryka, cardi, dari, sorgo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Beth Blush Pink M-390 Light Pink - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Miseczki usztywnione, tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach, niewyjmowane z modelu
Świetne kolory idealne na plażę
Modne paski przy dekolcie
Po środku biustonosza - broszka
Figi na podszewce, wiązane po bokach, z ozdobnymi kółeczkami w miejscu wiązań.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
NBV-15 SL lampa bakteriobójcza z licznikiem
sposób montażu:
S - sufitowa
przeznaczone są do podniesienia i utrzymania poziomu czystości mikrobiologicznej pomieszczeń
urządzenia te emitują promieniowanie UV-C o długości fali 253,7 nm
nieodwracalnie dezaktywują bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje
lampa bakteriobójcza skutecznie dezynfekuje powietrze i powierzchnię
odbłyśnik wykonany z aluminium odblaskowego o bardzo wysokiej jakości
przeznaczone są do stosowania na blokach operacyjnych, w gabinetach zabiegowych, opatrunkowych, salach chorych, przychodniach, laboratoriach, aptekach, w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym
skuteczność działania lamp bakteriobójczych potwierdzona badaniami
wszelkie wymagane certyfikaty
DANE TECHNICZNE
napięcie zasilania: 230 V 50 Hz
pobór mocy: 25 VA
element emitujący
promieniowanie UV-C: TUV15W
natężenie promieniowania UV-C
w odległości 1 m : 0,9 W / m2
trwałość promiennika : 8000 h
dezynfekowana powierzchnia: 6-8 m2
obrót lampy (możliwość ustawienia
kąta naświetlenia: 230 °
klasa zabezpieczenia ppor.: I
typ obudowy : IP 20
rodzaj pracy: ciągła
wymiary kopuły: 465 x 85 x 135 mm
masa kopuły: 2 kg
długość wysięgnika: 500 mm
typ licznika: bez wyświetlacza
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | NBV-15 SL lampa bakteriobójcza z licznikiem |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | NBV-15 SL lampa bakteriobójcza z licznikiem |


_69702.jpg)