~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | D | XL |
| 3XL/2XL | 112-116 cm | 3XL | F |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XXL | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Melania Freeze-Nero M-426 Black/Seledyn - Mar
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Modny wzór i śliczna kolorystyka
Tiulowy pasek z przodu
Dół na podszewce
Ramiączka odpinane
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon z zamkiem na ramieniu KM05 Black - Nife
~Viscosa 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 150.5 cm | 104.5 cm | 92.5 cm | 64 cm |
| 38 | 151.5 cm | 108.5 cm | 96.5 cm | 68 cm |
| 40 | 152.5 cm | 112.5 cm | 100.5 cm | 72 cm |
| 42 | 153.5 cm | 116.5 cm | 104.5 cm | 76 cm |
| 44 | 154.5 cm | 120.5 cm | 108.5 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Samochód Wyścigowy 2,4Ghz 50km/h Li-Pol Wl Toys A949 Rally
wyprodukowany przez znaną i cenioną markę Wl Toys!
Samochód świetnie nadaje się do szybkiej jazdy, wyposażony został w napęd na cztery koła. Jest idealny i dla dzieci i dla dorosłych!
Specyfikacja
|
W zestawie
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949 |
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 32 cm | 44 cm |
| M | 60 cm | 31 cm | 42 cm |
| S | 60 cm | 31 cm | 40 cm |
| XL | 62 cm | 33 cm | 46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M454 Green - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Ciekawa sukienka o nowoczesnym kroju GR1347 Green - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Strzelba/Dubeltówka Skałkowa (dekoracyjna) 2-lufowa 1816 z XIXw. + Zapalniczka.
1816 z XIX wieku z Zapalniczką Żarową.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620113 |
Spodnie Damskie Model SD 102 Bordo - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 94 cm | 80 cm |
| 40 | 96 cm | 98 cm | 84 cm |
| 42 | 96 cm | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Figi Szorty Model Olla 024 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
GF Majtki na cieczkę CARNATION M23/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model Pola 214 Red - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 124 cm | 86 cm | 118 cm |
| 38 | 91 cm | 128 cm | 90 cm | 122 cm |
| 40 | 92 cm | 132 cm | 94 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
Lampa Kempingowa 36-LED + AKU.
Wbudowanym AKU.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620210 |
Figi Model Violana 08 White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Zuza I Black - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardz materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-nieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-nieb |
Koszula Damska Model M582 Sky Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Komplet Łopat A + B 50mm x 13mm x 2mm (6025-1) Pióra
Łopaty pasują również do wielu innych modeli.
| W zestawie znajdują się dwie sztuki łopat górnych (A) oraz dwie sztuki łopat dolnych (B) Dostępne kolory - niebieskie, czerwone, żółte. |
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6025-1-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6025-1-002 |
Kostium Model Stewardess Pink/White - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Biały |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |


_36179.jpg)